Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.dílObrazek
Libia Reyes udržuje vztah s Bernardem Elizondem, který by mohl být spíše jejím dědečkem. Jejím bratrům se ale Libiino chování nezamlouvá. Nejstarší Juan s i myslí, že Bernardo Libii jako typický boháč zneužívá. Nejmladší Oscar podezřívá sestřičku, že s Bernardem chodí kvůli penězům. Pro malou sestřičku má nejvíce pochopení Franco. On ví, co je to zakázaná láska. Jeho vyvolenou se stala barová zpěvačka Rosario Montes. Rosario se Franco líbí, ale protože nemá peníze, tak u ní moc velké šance nemá. Bernardo slibuje bratrům, že se o Libii postará. On ji miluje. Libia je jeho budoucnost. Bohužel bratrům poněkud zapomněl sdělit, že na něho doma čeká manželka Gabriela a tři dcery – Sara, Norma a Jimena.

2.díl

I přes bohatství, které mají, nejsou Elizondovi šťastní. Nejmladší Jimeně chybí muži, ráda by měla víc zábavy. Nejstarší Sarita pracuje tvrdě na haciendě. Prostřední Norma se rozhodně nevdávala z lásky. Byla znásilněna a pod nátlakem matky se provdala za cílevědomého Fernanda. Proti tomuto sňatku od začátku stojí otec Gabriely, don Martín. Jenže Gabriela si vždy uměla prosadit svou.Obrazek Bernardo se snaží přesvědčit Juana, že jeho úmysly s Libií jsou čisté. Oscar je posedlý po
penězích. Tentokrát hodlá využít Franca a domluví mu placenou schůzku s velmi bohatou ženou – Eduwinou. I přes Bernardovy sliby, chce Libia odjet s bratry. A to i po zjištění, že je těhotná. Bernardo je odhodlaný zničit celou svou rodinu, jen aby mohl být s Libií. Fernando víc a víc tlačí na Normu, aby bylo jejich manželství naplněno. Norma ale není schopná svou povinnost manželky splnit. Něco ji brání. Radši, ať má Fernando milenky. Navíc je tu pořád tatínek, který svou dcerunku ochrání před moc drzým manželem. Fernando má ale celkem zajímavou informaci o Bernardově životě a hodlá ji využít k vydírání svého tchána. Bohužel nepočítá s tím, že Bernardo se vydírat nenechá. Velká tragédie, která změní život všem, se blíží.

3.díl
Libia se těší na svůj společný život s Bernardem. Juan se o svou malou sestřičku moc bojí. Má pocit, že jako starší bratr zklamal. Ale Libii podpoří v každém jejím rozhodnutí. Kdyby jen tušili. Bernardo utrpěl těžkou nehodu. Vjel přímo pod auto svých zaměstnanců. Lékaři mu bohužel nemohli pomoct. CeláObrazek rodina truchlí. Ztratili otce, manžela, hlavu rodiny. Bernardo nepřišel na schůzku. Libia má za to, že hodně pracuje a nemá čas. Jenže špatné zprávy se šíří rychle. Snoubenec zemřel a zanechal po sobě truchlící rodinu. Takže rozhodně nebyl nezadaný. Libia je zoufalá. Dokonce ani nechce vidět vlastní sourozence. Co by jim řekla? Hortensia spolu se syny nabízí pomoc. Ví, kde hledat dům Bernarda Elizonda. Nakonec ji přesvědčí, aby šla žádat o pomoc. Gabriela chce hodit vinu na Olegaria a honáky. To se donu Martínovi moc nezamlouvá. Měl svého zetě moc rád, ale nebude se mstít každému na haciendě. Do všech těch zmatků přijíždí nečekaná návštěva. Bernardo měl svoje tajemství v sukních. Gabriela se postaví k problému čelem. Tedy spíš Libii poníží téměř tím nejhorším způsobem. Udělá z ubohé Libie lhářku, která jde jen po penězích.

4.díl
Libia, zoufalá z Bernardovy smrti a zrady, spáchá sebevraždu. V pueblu ji zatím všichni hledají. Bratři neví, kde jejich sestra je a moc se o ni bojí. V domě Elizondových dumají nad tou zvláštní návštěvou. Jimena odmítá věřit tomu, že by táta podváděl mámu s dívkou, která by mohla být jeho dcerou. Gabriela ale zná pravdu. A to díky tomu, že nalezla ve věcech BerObrazeknarda Libiinu fotku. Proč jí Eva neřekla pravdu? Policie našla mrtvou dívku. Reyesovi musí identifikovat. Je to Libia? Jako nejstarší, se úkolu ujme Juan. Ano, je to jejich sestra. Libia je mrtvá. Ne to nebyla čistá sebevražda. Někdo jí k tomu donutil. Jimena tentokrát za svou zvědavost zaplatí. Co se děje mezi Normou a Fernandem, jí nedává spát. A není nic lepšího než poslouchat za dveřmi. Bohužel Fernando má oči všude. Milou Jimenu pěkně zastrašuje. Každý z Reyesů na ztrátu sestry reaguje jinak. Ale jedno mají společné. Za smrt sestry musí někdo zaplatit. Gabriela si ale vinu nepřipouští. Co by ji měli zajímat kriminálníci a lháři a jejich špatné svědomí. Radši pošle vlastního otce do sanatoria. Tedy spíš se o to pokusí. Juan nechce vidět pravdu. Jeho sestra sice spáchala sebevraždu, ale někdo ji k tomu postrčil. Neslyší Franca. Tohle byla vina někoho jiného. Ne žádná nehoda. Za to někdo bude platit. Oscar s ním souhlasí.

5.díl
Gabriela si potřebuje odpočinout od starostí a smutků. Rozhodne se odjet na Floridu. Společnost jí bude dělat Norma s Fernandem. Sarita s Jimenou se zatím budou starat o haciendu. Franco je v baru už každý den. Nic jiného než Rosario ho nezajímá. Oscar to nechápe. Franco nemá ani trochu smysl pro rodinu a společnost. On už svoji lekci dostal. Chtěl být bohatý, znovu bydlet v krásné haciendě. Ale teď? Dostal svoji lekci, a to moc tvrdou. Jimena se Sarou přijímají poslední rozkazy a rady, jakObrazek se starat o dům. Netuší však, jaké nebezpečí se blíží. Oscar vypátral rodinu Elizondo. Pokud se Franco nepřipojí, nevadí. Juan s Oscarem ho nepotřebují. Juan má svou pistolku a už ví, co udělá. Mladší bráška mu nemá co radit. Don Martín, Sarita a Jimena si užívají svobody a klidu. Holky mají šanci najít si přítele. A to pořádného. Ne takového panáka, jako je Fernando. Předtím jsou ale na řadě nějaké povinnosti. Například návštěva milého otce Tiffania. Před haciendou ale už čeká komando pomsty. Tedy spíš Juan, Oscar a Franco Reyes. Sarita s Jimenou jsou zmatené. Co tu ti tři mladíci pohledávají? Asi práci. Eva to s nimi vyřídí. „Ale viděla jsi to Sarito? Takoví tři krasavci? A ty těla? Neříkej, že sis jich nevšimla.“ Evě brzy dochází, že ti tři mladíci nepřišli kvůli práci. Snaží se jim všechno vysvětlit. Libia tu byla, ale pak utekla neznámo kam. Libiina smrt je tragická. Když přijde don Martín, Reyesovi nezradí. Oni přišli „postavit“ tu stupidní haciendu. Donu Martínovi padnou ti tři hned do oka. Jsou tu vždy vítáni. Eva přichází za Rezedovými, aby jim řekla úplnou pravdu. Bernardo si nemohl Libii vzít, ale byl připravený kvůli ní všechno opustit. Když přišla Libia prosit o pomoc, Gabriela se k ní chovala jako ke kusu hadru.

6.díl
Norma si výlet na Floridu vůbec neužívá. Raději by byla doma, než o samotě s vlastním manželem. Franco se pokouší žít dál svůj život. Hledá útěchu u Rosario a nachází ji. Pomstu rozhodně nechce. Nejsou přece ve středověku. Nemůžou brát spravedlnost do vlastních rukou. Za to si vyslouží dobré ultimátum. Buď se k nim přidá, nebo ať si jde. Klidnou atmosféru na haciendě naruší „přítelkyně“ Gabriely. Spíš přišly sbírat drby a otravovat život tamním obyvatelům. Navíc se blíží ještě větší nebezpečí. Oscar vymýšlí plán. Kreslí plánky domu. Právě stavba domu u Elizondových jim Obrazekposkytne skvělou záruku, aby se mohli pomstít. Franco, ač nerad, se přidává k bratrům. Jimena je u vytržení. Ti tři mladíci tu budou pracovat. O zábavu nebude nouze. Zatímco Jimena myslí na jejich krásu, Reyesovi plánují pomstu. Fernando si užívá pobytu na Floridě. Jak rychle si umí najít kamarády. Gabriele ten krásný výlet trochu kazí starost o haciendu, Saru, Jimenu a tátu. Normu vůbec netrápí to, že ji manžel podvádí před očima. Oscar s Juanem se do té pomsty pořádně obuli. Teda spíš do toho, jak se předvést před Jimenou a Saritou. Dobrá svlékací show. Jen tu sprchu vodou z láhve si Juan mohl odpustit. První věc, co udělá Franco po práci, je návštěva Rosario. Přichází další rozčarování. Bude se muset smířit s tím, že se bude o Rosario dělit s někým jiným. No jo, peníze hýbou světem a Rosario nechce chodit oblékaná v hadrech. Jimena se chce tak moc líbit, až to poněkud hodně přepískla. Jak trefně poznamenal don Martín, jak na maškarní za čarodějnici. Jenže Jimena je jako hluchá. Chce za každou cenu upoutat pozornost. Co na tom, že ti tři noví pracovní jsou chudí. Hlavně, že jsou krásní. Sarita má poněkud jiné zbraně. Moc dobře ví, že „láska“ prochází žaludkem. Oscar má radar na ženský zájem. A už mu v hlavě rotují kolečka a klíčí nový plán.

7.díl
Jimena žárlí na Saritu. Nelíbí se jí, že jim Sarita nabídla stravu a odpočinek. Určitě to nebylo je z dobroty duše. Hlavně, že Sara jí dělala přednášku o dobrém chování a nevhodnosti komunikace s těmi „dělníky“. Eva svou paní opravdu nesnáší. Gabriela musí zaplatit za hořkost, kterou jí způsobila. Doňa Hortensia se snaží znovu získávat drby o Reyesových. Už nepracují v pekárně, každý večer se vrací unavení a špinaví domů. Co v tom asi bude? Sarita prosí Jimenu, aby se kvůli neznámým nehádaly. Nestojí to za to. A baví se spolu o manželství. Sara není tak naivní, tento svazek není ničím jiným než obchodem. Láska je jen pro snílky. Jimeně už rotují kolečka a vybírá si přítele z řad Reyesů. Netuší, že ti zatím plánují jejich zničení. A to dokonalým způsobem. Nechat zamilovat a pak zlomit srdce. Francovi jsou ale milé sestry Elizondovi sympatické. Tohle není dobrý způsob. A je tu i další problém. Rosario ho sice miluje, ale nechce s ním nic mít. Ten, kdo jí dá peníze, rozhoduje. Oscar má na ženský zájem čuch. Co je horšího, než se pomstít Elizondovým stejnou bolestí, kterou způsobili Libii? A jako návnada by měl posloužit Juan. Ten vzbudil největší pozornost. Stejně to jsou jen kokety, které se v tom bohatém pozlátku nudí. Tohle je ten nejlepší plán. A je to tu. Gabriela se vrací domů s Normou a Fernandem. Sarita s Jimenou nejsou moc nadšené z toho včasného návratu. Juan si to chce s milou seňorou vyříkat z očí do očí. Oscara to stojí veškeré síly, než Juana přesvědčí, že zatím nenadešla vhodná doba na setkání. Při obědě nové pracovníky rozebírají. Jsou spolehliví? Zvládnou postavit ten dům? Podle toho, co don Martín viděl, spíš těží petrolej než staví dům. Fernando by si rád s mladíky promluvil. Norma by radši odpočívala. Sama!! Gabriela touží po setkání se „zedníky“. A dostane se jí ho. Juan si milou seňoru prohlíží, nejradši by jí zakroutil krkem. Všechno mluvení zastane Oscar. Je opravdu dobrý v řečnění. Gabriela je přesně taková, jakou si ji Juan představoval. Tvrdá a zvyklá, že všichni ji poslouchají. Zatímco Gabriela takové tři zedníky nečekala. Myslela si, že budou nevzdělaní s chováním primitivů. Ti tři mladíci jí připadali čestní a chytří. Pokud budou poctivě dělat svou práci, není problém v tom, že jsou jen tři. Francovi milá seňora Gabriela způsobuje noční můry. Fernanda moc baví hrát si na šéfa a milé Reyesovi zpovídat. Nějak se mu nelíbí, že by jeho dům stavěli jen tři lidé. „Seňor“ Escandon by chtěl zkontrolovat plány. Vždyť to přece bude jeho dům. Norma se třeba umoudří a bude mu chtít být dobrou ženou. Juan pořád touží po tom sdělit paní domu, s kým má tu čest. To ale není moc dobrý nápad. Ještě, že je tu don Martín, který potřebuje snést dolů. Tohle se Gabriele vůbec nelíbí. Stejně jako se Normě nelíbí u Fernandových „přátel“. Radši jede hned domů. Gabriela je pořádně naštvaná, ta návštěva Reyesů u ní v domě ji pěkně naštvala. Zkontaktuje architekta, ať jí pošle nové zedníky. To se zase nelíbí Juanovi. Už už bere na svou „šéfku“ krumpáč. Když v tom se objeví poslední dcera Bernarda Elizonda, kterou ještě neměli čest poznat. Norma

8.díl
Norma má pochybnosti o životě jejího otce před smrtí. Gabriela ale mlčí. Proč se Norma radši nezajímá o svůj svazek s Fernandem a nezačne se konečně chovat jako správná manželka? Oscarovi se moc nezamlouvá, jak se Juan umí málo ovládat. Ještě všechno zkazí. Aspoň, že konečně poznali Normu Elizondo. Je úplně jiná, než si představovali. Viděli někdy tak krásnou ženu? A ještě divnější byla Juanova reakce. Jimeně se podařilo prosadit rodeo. Překvapivě je otec Tiffania nadšený nápadem rodea s účastí bohatých lidí. Takhle se sebere hodně peněz. A není vhodnější ho místa než hacienda Reyesů. Milý Fernandito se chce předvést jako člověk, který rozumí úplně všemu. Akorát se před bratry zesměšní. Zbaští každé Oscarovo slovo. Juan to však moc nevnímá. Manželka Fernanda má jeho veškerou pozornost. A on její. Oscar se o svého bratra začíná bát čím dál tím víc. Juan však překvapivě Oskarův plán na pomstu přijímá. Oklamou dcery Bernarda Elizonda stejně, jako on oklamal Libii. Ani jeden netuší, že slaví první úspěchy. Normě nedá Juan spát. Franco jako každý večer vysedává v baru a sleduje svou lásku, Rosario. Panchita si myslí, že tentokrát to je jiné. Franco je něčím nebezpečný. Rosario zatím odolává. A výsledek? Franco taky přijímá nabídku. Bude pomsta. Hoši rozjíždí svou hru. Vymknutý kotník není nic originálního a zabere vždycky. Hlavně na Jimenu, která touží po pozornosti. Hlavně, když si Franco sundá kalhoty. Stačí pár komplimentů a Jimena se zamilovává do Francových nebesky modrých očí. I když, Sarita jí to moc nevěří. Franco si z ní určitě utahuje. Jimena není zdaleka jediná, kdo podléhá kouzlu Reyesů. Volky, nevolky Normu to k Juanovi táhne víc a víc. Gabrielu trápí špatné svědomí. Co když její rozhodnutí ohledně Evy nebylo až tak správné? Ona v té chvíli přece udělala to, co považovala za nejlepší pro Evu i dítě. Eva to určitě chápe. Juan neodolá své touze promluvit si s Gabrielou. Jenže místo šéfky potkává Normu. A nějak svůj názor změní. Potřebují peníze na materiál. Tak ať si řekne Evě. Do domu bez povolení nesmí. Eva si to ale rozmyslela. Gabrielina zpověď její zlost otupila. Ne, oni Gabrielu nezabijí. Jejich plány se změnily. Z domu ale neodejdou. Franco nedokáže splnit své hrozby Rosario už nikdy nevidět. On je trpělivý, dokáže si počkat. Ale peníze jí tedy dávat nebude. Armando Navarro už ale trpělivost ztrácí. Rosario je jeho. Ať si s ním nezkouší zahrávat. Fernando konečně dostává odměna za svou trpělivost se ženou, která s ním nechce spát. Bude spravovat majetek svého tchána. Konečně se dostal k penězům. Don Martín má, na rozdíl od své dcery, nové zedníky v oblibě. Oni ho poslouchají, mluví s ním a dokonce i žertují. Celkem změna. Navíc i milá Jimenita touží po Francově společnosti. Peníze ji nezajímají. Franco je navíc tak krásný. A co teprve ten polibek? Nádhera. Jen kdyby nepřišla Sarita. Té Jimenina nová láska není vůbec po chuti. Že by žárlivost? Franco je takový nekňuba. Jimenu měl pěkně na talíři a pokazil to. Milá Sarita to určitě hned za tepla řekne mámě. Ne Sara svou sestru nezradí. Ale Franco dá od ní ruce pryč. Její sestry nikdo využívat nebude. O to se postará.

9.díl
Rosario se pokouší Franca ochránit. Ona už má komplikovaný život a Franco v něm nemá místo. Když je to tak. Franco si vydělá spoustu peněz, aby si mohl zaplatit aspoň jednu noc s jeho vyvolenou. Protože očividně u ní jinak nemá šanci. Jimena si nedá svůj vztah s Francem vymluvit. On je speciální. Je o mnoho hezčí než ti bohatí „přátelé.“ Nikoho poslouchat nebude. Prostě s Francem bude. Zajímavou rozmluvu mezi Jimenou a Saritou přeruší Eva. Uribovi a jejich dcera Ruth ji velmi zajímají. Aby ne, když Ruth je její dcerou. Hoši očividně neholdují domácím pracím. Jeden pokus o vyžehlení kalhot a skončí to požárem. Franco prostě nezvládá žehlit a ve stejné době udělat jídlo. Eva stále myslí na svou dceru. Gabriela ji chápe. Nejvíc je pro ni zarážející to, jak moc se Ruth podobá Libii. Kdyby se jen v tu strašnou noc ovládla. K Libii se chovala moc špatně. Kéž by to mohla změnit. Kdyby jen věděla, kde Libia žije, nabídla by jí svou pomoc. Oscarovo podlézání nese ovoce. Je Gabriele moc sympatický. Chce jednat jen s ním. Ale u Sarity Oscar moc neuspěje. Ano, s Francem to je problém. Ona to chápe, ale její matky to zcela jistě nepochopí. Normě se nezamlouvají Juanovy pohledy. Problém je v tom, že to samé by mohl vyčítat i on jí. Oscar si z Juana utahuje. Zajímají ho vůbec ženy? Vždyť on ani o jedinou nezavadí pohledem. Samozřejmě, že ženy ho zajímají, ale teď nemá potřebu se s nějakou neznámou sblížit. Franco by si měl na Rosario taky dávat pozor. Ona není ženou pro něj. Oscar ať si dává pozor. Jejich dům nebude sloužit pro jeho zvrhlé choutky. Franco plní své úkoly znamenitě. Jde na rande s Jimenou. Juan si hraje na domácí uklízečku a žehlí. Jediný Oscar si užívá volna a odpočívá na pohovce. Franco si rande celkem užívá. Hlavně proto, že si při líbání Jimeny představuje Rosario. A zjišťuje, že ne každá žena chce jen to jedno. Jimenu otravuje výslech Sarity, zkažené rande s Francem a dostává se do ráže. A odnese to Sarita. Proč se pořád musí chovat jako protivná stařena. Prostě jen Jimeně závidí, že se nebojí užívat si života. Norma vyráží s Fernandem na oslavu ročního výročí svatby. Moc nadšená tím ale není. Navíc Fernandovi přátelé typu Armando Navarro nejsou rozhodně tou žádanou společností. Jimena předstírá nemoc. Nechce se jí s rodinou do města? Nebo se spíš obává setkání s Francem? To je ale pro Franca šance na omluvu. Ano, Jimenu zajímá. Ale ne tak jak on si myslí. Chce Franca poznat, užít si jeho společnost. Jenže tohle Franco pořád nějak nedochází. Dědeček má ale uši všude. S kým se to Jimena v pokoji baví?

10.díl
Juanovi se ten plán zas až tak moc nezamlouvá. Nechce se stavět na stejnou úroveň jako Bernardo Elizondo. Franco má zase problémy kvůli Rosario. Už nemůže ani do baru. Armando Navarro má dlouhé prsty. Rosario navíc není ten typ ženy, která se nechá chytit na mládí a krásný úsměv. Ať si ji vezme, ukojí svou touhu a bude mít klid. Za to si holčička vyslouží pěknou facku a Francův odchod. Sarita touží vypátrat, jestli byla Jimena s Francem. Místo toho se jí naskytne pohled na nahou hruď Juana. Gabriela si přeje mluvit s Oscarem o stavbě a materiálu. Oscar svým podlézáním zajistí bratrům návštěvu rodea. Juanovi se na tu slávu moc nechce. Jenže Norma Elizondo je silným lákadlem. Don Martín se rozhodl dělat problémy. Buď bude na siestě nebo bude řev. Jenže je tu malý problémeček. Kdopak ho snese dolů? Reyseovi umí být všude, když je potřeba. Don Martín si svých chův velmi užívá. Jeho dceruška si zatím hraje na dohazovačku. Snaží se získat synovce Raquel Uribe pro své svobodné dcerunky. Raquel nevynechá jedinou příležitost, jak Evu ponížit. Matka není ta, co dítě přivede na svět. Ale ta, která se o dítě stará celý svůj život. Eva nemá žádné právo, ptát se na Ruth. Oscarovi se to hlídání sarity a Jimeny vymyká z rukou. Franco, jakmile spatří Rosario, bere roha. Juan se zase přihlásí na soutěž jako krotitel koní. To je opravdu čára přes rozpočet. A to by bylo, aby nevyhrál.

11.díl
Franco jde znovu do baru. Bohužel Armando ví, jak bránit svůj majetek před nežádoucími zákazníky. Hlavně s posilami. Franca pěkně zřídí. Juan tuší, že s Francem není něco v pořádku. Přičítá to ale nočním můrám. Netuší, že jeho podezření se ukáže jako správné. Franco byl zmlácen do bezvědomí. Tohle si někdo odnese. Gabriela je znepokojená. Zedníci ještě nedorazili. Jsou pěkně nezodpovědní. Za těchto okolností tu pracovat nebudou. To se musí probrat s architektem. V tom přijíždí dělníci. Jsou ale jen dva. Franco měl nehodu a leží v nemocnici. Jimena musí zjistit, jak se Franco cítí. Jenže Norma je rychlejší. Je to škoda, co se Francovi stalo. Může s něčím pomoct? Ne, Juan pomoc nepotřebuje. Zvládnou to. Ale přece jen. Kdyby něco potřebovali, ať se na ní obrátí. Norma zapůsobí na svědomí Gabriely. Ta nabídne bratrům finanční pomoc. Juan odmítá. Peníze nic nevyřeší. Ten, kdo Francovi ublížil, zaplatí. Gabriela neví, čeho je schopen pro ochranu svých bratrů. Juan s Oscarem začínají tušit, kdo může za Francův pobyt v nemocnici. Rosario určitě ví, co se jejich bratrovi stalo. Jenže Rosario netuší. Oscar s Juanem ale nejsou tak naivní jako jejich bratr. Je Rosario svou krásou neoblbne. Elizondovi se chtějí o Franca postarat. Poslat ho do lepší nemocnice. Franco se musí vrátit co nejdříve. Nejen kvůli práci, ale i kvůli tomu, aby se Juan s Oscarem uklidnili. Oscar přijímá. Jen aby zachránil bratra, je schopný uzavřít smlouvu i s ďáblem)

12.díl
Rosario není k osudu Franca vůbec lhostejná. Kdyby jen věděla, kde je hospitalizovaný. Hned by se za ním rozjela. Ale ještě pořád je tu žárlivý Armando Navarro. Don Martín si společnosti Oscara a Juana moc užívá. Je dobře, že přijali pomoc Gabriely. I přes všechny chyby, byl dobrý zeť. Navíc dneska nepřijede moc příjemná návštěva. Potencionální ženichové pro Jimenu a Saritu. A že teda stojí za to. Přecitlivělý Leandro a věčný jedlík Benito. To je tedy kombinace pro chytré a krásné ženy. Navíc máma odjela a holky jsou v tom samy. Oscarovi se moc nelíbí, že jejich plán začíná mít vážné trhliny. Franco na tom není tak zle. Už se probral. Jen kdyby se mu bráškové přestali plést do života a obtěžovat Rosario. On už se stejně rozhodl svou barovou tanečnici nevidět. Rosario je ale trošku jiného mínění. Jen kdyby věděla, že Franco je v pořádku. Jimena překonává rozpaky a vyptává se Oscara na Francovo zdraví. Oscar zatím jen vidí Jimenina peněženku a její příbuznost s Bernardem Elizondem, než aby si uvědomil „to jiskření“, a proto milé slečince ochotně všechno řekne. Don Martín si užívá. Má tu Raquel Uribe a může se do ní pořádně strefovat. Navíc se mu nelíbí to, že by jeho vnučky měl potkat stejný osud jako Normu. Oscar zatím nadšeně Francovi vypráví, že se o něho Jimena nadále pořádně zajímá. Oscar jsou s Juanem v restauraci svědkem, jak nějaký boháč útočí na nevinnou zaměstnankyni. Prý mu ukradla peníze. Jako správní chlapi odhalí zloděje a dopadnou ho. Díky svému hrdinskému činu získávají perfektní pomocnici domů. Quintinu. Sice by mohla na chvilku zavřít pusu, ale pomoc s domácností se bude hodit. Norma nějak nezvládá koně a milého Juana pěkně sejme. Juan je ale tvrďák. Lékaře nepotřebuje. Jenže pomoc Normy neodmítne. A máme tu skoro první polibek. Bohužel, Fernando má tu schopnost, být všude. Jedinou dobrou zprávou na celém dni, je návrat Franca domů.

13.díl
Benito s Leandrem jsou u Elizondových vítanými hosty. Don Martín si ale nenechá ujít příležitost, trochu si z nich utahovat. Jeho vnučky si zaslouží originální rande. A ti dva zabedněnci se hodlají řídit jeho radou. Jimeně se ten nápad líbí, ale Sarita nadšená teda moc není. Tak bude konec spáleným kalhotám. Quintině se Franco, Juan a Oscar zamlouvají. Ona žádné doporučení nepotřebuje, její práce mluví za ni. Jen by mohla být méně upovídaná. Jimena si to v baru s Meandrem užívá. Benitovi zase chutná jídlo. Jen Sarita je pěkně otrávená. Ten bar je pěkně pod jejich úroveň. A navíc ta vulgární Rosario Montes. Jimena je ale na vrcholu blaha. V té putyce se cítí jako doma. Normě nedají spát jednoho známého. Je opravdu možné, aby ta dívka, co u nich byla, bývala milenkou jejího otce? Moc se jí ani nelíbí schůzka sester s Benitem a Leandrem. Kde není láska, není štěstí. Jenže Jimena se na to dívá trochu jinak. Chce se hlavně bavit. Ale druhý den pociťuje „krásné“ následky večerní zábavy. Sara nechápe, jak Jimena může chodit jen do samých extrémů. Rosario začíná mít potíže v práci. V baru o její zpěv nestojí. Jak je to možné. Vždyť ona byla hlavní atrakcí. Armandík má prostě dlouhé prsty. Quintina se pokouší rozptýlit Franca svými otázkami. Opravdu měli sestru? A proč zemřela? Měli by žít dál. Na haciendě se schyluje k zajímavým věcem. Norma nemůže přestat špehovat Juana. Něco jí na něm prostě nesedí. Juan s Oscarem odmítají Evě prozradit jejich plán pomsty. Doma je čeká další výslech. Quintana strká ten svůj nos prostě všude. Navíc Oscar objevil malé tajemství. Juana nezajímá jen pomsta, ale i Norma. Juan se to snaží skrývat. Co na tom, že je vdaná? To ničemu nevadí. Pomsty se prostě nevzdá. Fernando ví, že u své ženušky nepochodí. Ještě, že tu jsou přátelé jako Armando. Ti mu náhradu najdou. Jenže chudáček netuší, že u Normy slaví úspěch někdo jiný. A tak se skoro s čistým svědomím vydává na rodinný výlet bez Normy.

14.díl
Juan si to na poslední chvíli rozmýšlí a chce z pokoje Normy zmizet, aniž by si ho všimla. Norma si ho ale všimne. Proč odchází, když mu dalo takovou práci přijít nepozorovaně dovnitř. Juan se zachová jako správný neandrtálec a milou Normu políbí. Vyslouží si pěknou facičku. Jeho upřímná zpověď Normu přesvědčí a máme tu druhý pokus. Ten vypadá slibně, ale bohužel don Martín pryč neodjel. Díky milému dědovi dostává Norma šanci z této situace vybruslit. A využívá toho. Rosario se doma užírá. Panchita ji uklidňuje. Zákazníci si stěžují, že nezpívá ona. Rosario spíš ale zajímá Franco, a jak na tom je. Ten se zatím doma nudí. Quintina mu ale pokoj nedá. Chce si s ním povídat o Libii. Má taky trošku nahnáno z Juana. Franco ji uklidňuje. Juan je moc citlivý a jeden z nejhodnějších lidí, které on zná. Jen nikdo nesmí ublížit jeho rodině. Piknik probíhá vcelku uspokojivě. Raquel s Gabrielou plánují budoucnost Sarity a Jimeny po boku Leandra a Benita. Sarita přesně ví, co má její máma v úmyslu. Ale moc s tím nesouhlasí. Tohle prostě nepůjde. Benito se směje s ní. Ale vzápětí ji nabídne sňatek. Leandro si s Jimenou notují. Mají rádi stejnou muziku, stejný vkus na módu. Leandro ale neplánuje lásku. On moc rád ženy nemá. Pokud se s Jimenou vezmou, bude mít Jimena veškerou svobodu dělat si, co bude chtít. Franco si nedá pokoj. Jen co je mu dobře, tak si to jde vyřídit s Armandem. Quintina nemá tu moc ho zastavit. Juan jsou s Oscarem zlostí bez sebe. Franco jde z jednoho průšvihu do druhého. Armando si věří. Na takového cucáka, jako je Franco, posily nepotřebuje. Díky Juanovi Norma trpí notorickou nespavostí. Proč může líbat Juana a vlastní manžel se jí ani dotknout nemůže? Kdyby jen pořád nemyslela na to znásilnění. Ale teď poznala někoho, kdo se jí líbí. Juan se zatím strachuje o Franca. Tentokrát marně. Franco se umí bít, když chce. Sara se pěkně baví nabídkou Benita. Jak by mohla žít s někým takovým? Jimena o svatbě s Leandrem vážně uvažuje. A to i přesto, že se Franco nečekaně vrátil do práce. Teď je ve středu jejího zájmu Leandro. Oscar na Franca ale stále spoléhá. Ten ho nemůže zklamat, když to Juan tak pokazil. Norma si užívá sledování Juana. Fernando je ale bdělý a svou ženu sleduje na každém kroku. Martínovi se nezamlouvá, že by se Jimena zahodila s takovým panákem, jako je Leandro. Může být hodný a elegantní, ale tenhle zženštilý chlapík nebude dobrým manželem. Jimena ale má za to, že zatím není vdaná. Snoubenců může být hodně, ale manžel jen jeden. A tím rozhodně Leandro nebude. Oscar z té zprávy vůbec není nadšený. Co bude potom s pomstou? Norma využívá každé chvilku, aby mohla být s Juanem. A máme tu třetí pokus. Tentokrát velmi úspěšný, ke spokojenosti obou aktérů. Don Martín zase stávkuje. To, co se děje v domě, se mu vůbec nelíbí. On z pokoje nevyjde. Sarita s dědečkem souhlasí. Tenhle sňatek je velká hloupost. Ale když budou zavření v pokoji, nic nezmůžou. Jenže ani jeden z nich netuší, jakou dohodu mají mezi sebou Jimena s Leandrem.

15.díl
Don Martín to milé Raquel pěkně nandává. Raquel nemá skoro šanci se bránit. Norma z toho má jen srandu. Jak by mohl být někdy Martín zamilovaný do Raquel? Takový nesmysl. Fernandovy řeči a snaha ukázat se jako morální bůh, Normu nezajímají. Vzpomínky na Juana jsou přece jen zábavnější. Saritě nejde do hlavy, jak může její mladší sestřička nasekat tolik chyb v tak krátké době. Však se Jimena v těch svých lžích jednou ztratí. Jenže Jimena přesně ví, co chce. Franca a mít přitom volné pole, aby jí matka nepodezřívala. Fernando vyruší Normu při koupeli. A málem má štěstí. Norma skoro podlehne. Ale jen proto, že si představuje Juana. Včas si ale uvědomí svůj omyl. A jde hledat Juana. Jenže jsou přistiženi. Evou. Ta to nikomu neřekne. Norma tohle neplánovala. Juan je ale první muž, kterého se nebojí a chce být s ním. Co na tom, že je vdaná? Fernanda se štítí. Ale Juan? Jimena uskutečňuje svůj plán. Leandro je perfektní zástěrku. Leandro doveze, na chvilku odejde a vystřídá ho Franco. Juan je v nějakém sentimentálním rozmaru. Má tahle pomsta vůbec smysl? A zatímco Franco zabavuje Jimenu, Rosario se povedlo najít jeho domov. A snaží se bratry přesvědčit, že Franco ji zajímá. Juan s Oscarem ji odpálkují. Ať nechá jejich bratra na pokoji e nezpůsobuje další problémy. Franco se zatím zajímá o Jimenina zasnoubení? Je vůbec pravé. O to ať se Franco nestará. Důležitá je láska. A ona ho miluje. Leandro je perfektní zástěrkou, aby se s ním mohla scházet. Gabriela je spokojená, jak Jimena září kvůli Leandrovi. Jimena se určitě zamilovala na první pohled. Tato teorie donu Martínovi moc nesedí. Leandro není Jimenin typ. Oscar má radost. Jimena už začala kvůli Francovi lhát. Franco jako správný muž jde poděkovat Gabriele za starost. Ta před Evou odhaluje, že Reyesovi jí jsou určitým způsobem sympatičtí. Eva jde milému Juanovi vyhoudat. Pomsta na dcerách Bernarda Elizonda není správná. Ty dívky nikomu neublížily a neměly by platit za chyby svého otce. Hlavně doňa Norma. Jenže tady nepochodí. Juan má Normu v srdci a nějak si ji z něj nemůže vyrvat. Sarita tu povídačku o svatbě nežere. Není hloupá. O lásku mezi Leandrem a Jimenou rozhodně nejde. Navíc ona má moc práce, než aby se pořád starala o rozmary své sestry.

16.díl
Armando přijíždí na návštěvu k milému Fernandovi. Potřebuje s ním něco projednat. Všem je tato návštěva divná. Milý Fernando se o tomto svém kamarádovi nezmiňoval. Armando je strašný „chudáček“. Nějaký blázen ho bezdůvodně zmlátil. Navíc ho Rosario odkopla. Už nemá zájem. Franco má obavy. Díky Armandovi může jít celý plán do háje. Oscarovi s Juanem Fernandovi známí taky moc nesedí. Fernando může být z dobré rodiny, ale obklopuje se špínou. Navíc Fernando moc dobře ví, jak dostat od své tchýně penízky. Juan s Normou si nemohou dát pokoj. I přes nebezpečí, se spolu dál schází. Jenže zase mají svědka. Tentokrát Oscara. A ten tou líbací scénou nadšený moc není. Takhle všechno ztratí. Jako správní muži si to vyřizují pěstmi. Juan nesnese, aby ho vlastní bratr nerespektoval. Norma je jeho věc, on se taky neplete do toho, co vyvádí ti dva s Jimenou. Oscar má strach, že díky Juanovým pletkám přijdou o všechno. O pomstu, o peníze, které by mohli získat. Franco se rozhodne dobře plnit Oscarovy prosby. Znovu si s Jimenou vychází. Bohužel, tentokrát, mají svědka. Rosario. A milý Franciho úplně zatuhne. Díky tomu je celé rande zkažené. Rosario není Francovo chování moc po chuti. Možná ho už ztratila. Panchita má za to, že Franco tak rychle nezapomíná. Kdyby Rosario chtěla, mohla by ho hned získat hned. Fernando si chce vyjít s Armandem. Tentokrát Norma nic nenamítá. Že by měla něco za lubem? Že by nějaké bezpečnější místo pro schůzku s Juanem? Juan poprvé spěchá rychle z práce domů. Čeká ho možná nejdůležitější den v životě. Oblékne si své nejlepší šaty a vzhůru na schůzku. Jimena poznává, že její plány mají velké trhliny. Svatba není tak v nedohlednu. Dva měsíce, to je ideální. A kde je Norma? „Celý den je v pokoji.“ Tak proč pak čeká před nějakým hotelem? Sarita má už plánů své matky taky dost. Pořád jen pracuje na haciendě, stará se o charitu a nemá čas si s někým vyjít. Ale aby si vzala toho blbečka Benita? Nikdy!!! Jako „správná“ matka se Gabriela domnívá, že je chudinka dcerunka nemocná na nervy. Fernando plánuje odlehčit peněžence své tchýně a jeho manželka se zatím oddává radovánkám, které mu odpírá. Juan ji dokázal zbavit strachu z doteku muž. Což její manžel nedokázal. Fernando svou ženu nemiluje, ale je jeho a taky jeho zůstane. Oscar se o Juana trošku bojí. Ještě nikdy nebyl tak dlouho z domu. Asi je v tom ženská. Ale Norma Elizondo? Ani náhodou. Ta by z haciendy paty nevytáhla. Tam se zatím dějí věci. Jimena nedokáže přestat myslet na to, že za dva měsíce už bude vdaná. Navíc, ten hodný švagříček taky není moc příjemný. Fernando je celkem v šoku, když v ložnici nenajde svou manželku. Normu trošku tlačí výčitky svědomí. S Fernandem ale odmítá sdílet jedno lůžko. Netuší, že Fernando má na své straně Gabrielu. Ta zastává představu, že Norma musí plnit své povinnosti manželky. Jenže když vidí, jak je Norma zoufalá, má za to, že Norma stejně jako Sarita trpí nervovou krizí a potřebuje lékaře.

17.díl
Sarita se bojí o Normu. Je jí řečeno, že sestra má tak nervovou krizi jako ona. Jenže když Norma jede pryč, na žádnou krizi nevypadá. Spíš naopak. Konečně se svého manžela zbavila. Juan jen září štěstím. Domingua pro ně má zajímavé zprávy. Jimena se přece jen bude vdávat. Za měsíc. Sarita si s Jimenou celkem notují. Obě mají totiž „nervovou“ krizi. Navíc obě se vzepřely. Norma na Saritu naléhá. Bez lásky se nesmí vdát. Ne, ráno to nervová krize nebyla. Sarita ať si nedělá starosti. Kdyby se něco dělo, tak se to Sarita dozví. Franco žádá po Jimeně vysvětlení. To se opravdu Jimena plánuje vdát za toho „motýla“? pokud bude svatba, on jí blbce dělat nebude. Jimena slibuje, že tuto situaci vyřeší. Dřív než Leandra, si vezme Franca. Armando nechce o Rosario přijít. Dělá ji pěkné scény. On ji miluje, je pro něho jako zázrak. Ať se Rosario nebojí, on pro ni zpátky získá práci. Ovšem pokud Rosario bude s ním. Martín si hledá jakoukoliv záminku, aby mohl Raquel urážet a napadat. Ta stařena na něho prostě nestačí. Fernando Gabrielu uklidňuje. S Normou se už domluvil. Bude na svou manželku čekat. To ovšem netuší, že se Norma rozplývá nad Juanem. Don Martín slaví vítězství. Svatební hostina bude na haciendě Reyesů. Eva znovu prosí Juana, aby nechal Normu na pokoji. Způsobí ji jen problémy a trápení. Jenže Juan to nezvládne. Ať si Eva klidně brečí, vyhrožuje, on Normu nenechá. Eva to zkouší i u Normy. Tam taky nepochodí. Ani jeden z nich se nechce toho vztahu vzdát. Eva ví, že zradila důvěru své zaměstnankyně. Chce odejít. Jenže Gabriela ji tedy pustit nechce. Vlastně nikdo z rodiny netouží po tom, aby je Eva opustila. Norma má strach, aby Eva neodešla kvůli ní. Jenže tomu tak není. Eva má tak špatné svědomí, že prostě dál nemůže. Juan s Normou mají při milostné scénce svědka. Tentokrát Saritu. Ta podezřívá, že Norma vyhodila Fernanda právě kvůli Juanovi. To Norma popírá. Rozmluvu přeruší Jimena, touží po koupeli a vana Normy je více než lákavá. Až don Martín dokáže Evu obměkčit. Bez Evy by to nebyl na haciendě schopný přežít. Domingua má pro Oscara důležitý úkol. Musí opravit vanu u dony Normy. Vana ale porušená není. Dokonce tam na Oscara čeká překvapení. A Oscar podlehne kouzlu koupelí už navždy.

18.díl
Jimena vyráží na schůzku s Francem. Nějak se jí ale nedaří pustit z hlavy tu scénku s Oskarem z hlavy. I když se jí s Francem líbí, nějak podezřele se vyptává na Oskara. Copak si myslí o jejich svatbě? To že s ní souhlasí, není moc dobrá zpráva. Navíc se jí Leandro poněkud posmívá,že si vybrala právě Franca. Do svatby Oskar přímo strká. Jak to, že mu to s Jimenou nejde? Vždyť Jimena je tak krásná. Je snadné se do ní zamilovat. Bude se konat fiesta na počest snoubenců. Raquel musí s sebou vzít Ruth. Obává se reakce Evy. Leandro si nenechá ujít příležitost, aby si z milého Franca neutahoval. Francovi se plán pomsty už vůbec nezajímá. Jimena není tou hloupou naivkou. Je to démon. Zatímco se bratři hádají, Juan myslí na Normu, svou velkou lásku. Sarita se na fiestu upravila podle rad Normy. A výsledek? Z ošklivé sestry se vyloupla kráska. Don Martín dělá problémy. Aby si mohl zahrát s Rezedovými, tak ztropí hezkou scénku. A co by Gabriela neudělala, aby otci zavřela pusu?ještě schází upozornit Evu, že přijede Ruth. Ať si dá Eva pozor. Nesmí opustit svůj pokoj. Totˇpřání Raquel. Sarita slaví úspěch. Její nový look se mužům opravdu líbí. Na siestě se všichni baví. Až na Normu. Ta myslí na Evu. Nebylo by lepší zavolat lékaře? Přijíždí Uribovi. Martín jim chce pěkně zatopit. Jenže Ruth je překvapením pro Reyesovi. Proč má jen stejnou tvář jako jejich malá sestřička? Když Juan s bratry uposlechnou Gabrielu a odnesou milého Martína zpět do pokoje, milý Martín způsobí pěkný nepořádek Juan chce mermomocí vidět Ruth. Je to jejich mrtvá sestra. Nezemřela. Je živá. Francovi s Oskarem dá velkou práci, aby ho uklidnili. Milá Ruth se Martína zastává. On pro ni hodně znamená. A neměl by být zavřený. Tak proč ho nejít navštívit aspoň do jeho pokoje?

19.díl
Ruth jde navštívit dona Martína. Kluci jsou z ní někdy mimo. Ruth si nedělá nic z toho, že Martín poněkud uráží jejich matku. Jako správná dívka se s Juanem, Francem a Oskarem seznámí. Jediný, kdo je schopný je představit, je Oskar. Gabrielu moc nepotěší, že se Eva rozhodla pro porušení rozkazu. Prostě jen chtěla vidět svou dceru. A ať se Gabriela nebojí, ona odejde. Ruth se Eva celkem zamlouvá. Raquel z ní málem dostane infarkt. Jimena to s milým Leandrem pěkně roztáčí. Raquel překonává svou pýchu a jde Evě poděkovat za to, že díky ní má se svým manželem dceru. Po svém výstupu don Martín usnul jako miminko. Je čas odjet domů. Jenže Juan posílá Oskara s Francem samotné. Má totiž důležitou schůzku. Oskar je proti téhle schůzce. Může jim přinést obrovské problémy. Taky že ano. Norma s Juanem mají dalšího svědka. Chudák Sarita. Další z Reyesů je mimo hru. Ruth vzbuzuje u Oskara velkou zvědavost. Riskování Juana při schůzkách s Normou ho děsí. Jsou blízko odhalení. Ani netuší, jak moc blízko. Sarita nechápe, jak se Norma může chovat takhle. Vždyť je to vdaná žena. A co na tom. Přece má právo se zamilovat. Sarita ale Juanovi a jeho bratrům ani za mák nevěří. Sarita by to měla na sestřičku vyžvanit, když po tom tak touží. Jenže Sarita svou sestru nezradí. I když poněkud pošoupnout Fernanda může. Don Martínovi se Fernandovo chování vůbec nelíbí. A už vůbec ne to, že je jeho vnučka tak nešťastná. Kam až to všechno zajde? Sarita se Normě svým neohrabaným způsobem omlouvá. Má svoje zásady, ale Norma je její sestra. Sarita svou sestru nezradí. Raquel se po rozhovoru s Evou rozhodla Ruth neodrazovat od návštěv haciendu. A Ruth nejvíc zajímají ti „zedníci“, co staví dům pro Fernanda a Evu. Hlavně tedy o Oskara. Dokonce ho zve na schůzku. Ten souhlasí, protože Ruth mu tak moc připomíná Libii. Jimeně se zájem Ruth o Oskara moc nezamlouvá.

20.díl
Fernando našel zajímavé trávení času. S Armandem u skleničky je to zábavnější než se studenou Normou. Rosario přichází do baru jako zákaznice a Panchita se jí zaslouží o obrovský aplaus. Armando má pro Fernanda zajímavou společnost. Ráno ho ale nečeká příjemné překvapení. Norma touží po rozvodu. Fernando si jde vylít zlost na milých „zednících“. Potřebují pomoc. Jeho dům se musí dostavit co nejdříve. Jenže se při tom vyhoudání se nám Fernandík pěkně složil. 6e by pokus o sebevraždu? Nebo spíš špatná kombinace alkoholu a prášků na uklidnění? Oskar si bere při cestě domů Juana pěkně do parády. Měl by se trošku ovládat. Jejich bitku přerušuje Sara. Tihle rezedové jsou pěkný odpad. Nejdříve Franco. Teď Juan. Jak si může dovolit zahrávat s Normou? Už je nechce na haciendě ani vidět. Tady bohužel naráží. Oni na haciendu přijedou znova. Juan se moc trápí. Jak to teď bude? Co bude z jeho vztahu s Normou? Uribovi při obědě pěkně situaci s Fernandem taky probírají. Ale oni chudáka Fernanda litují. Pro Ruth je ale návštěva důvodem, aby si zase popovídala s Oskarem. Jí je jedno, co si kdo myslí. Oblečení a majetek pro ni nejsou důležité. Ona si chce s Oskarem vyjít. Norma sice o milého Fernanda pečuje, ale to ji nezabrání v tom, aby neměla schůzku s Juanem. Sarita si nedá pokoj. Zkouší to přes svědomí Normy. Život jejího manžela je v jejích rukou. Oskar domlouvá Francovi, jak se má chovat k Jimeně. Franco už má jeho rad plné zuby. Jestli chce Oskar získat peníze, tak ať se ožení s Ruth. Je to ideální kandidátka. S penězi a bez sourozenců. To je správná partie pro Oskara. Norma se s Juanem sice sešla. Ale naposledy. Ona může za „pokus o sebevraždu“ svého manžela. A proto se s Juanem už nesmí scházet. Tak ať si s ním Norma už přestane hrát. Tohle žádná hra není. Norma po Juanovi moc touží. Juan se Normy nemůže vzdát. Miluje ji daleko víc než Fernando. To Normu ale neobměkčí. Dnešní den je opravdu moc těžký. Jimena si na rande přivedla garde. Leandra. Ten má super řeči. Franco by mu měl říkat Leandro, protože Franco je láska jeho snoubenky a možný otec jeho dětí. Franco chce po Jimeně odpověď. Vezme si ho nebo ne? Jimena se nějak o svatbě bavit netouží.

21.díl
Armando se pokouší Rosario získat. Marně. Rosario se rozhodla změnit svůj život. A získat Franca. Pro něho by byla schopná udělat cokoliv. Oskar dává opět Francovi přednášku o tom, jak by měl získat Jimenu. Franco toho má tak akorát dost. Proč si Oskar teda nevezme Ruth, když chce tak moc získat peníze? Oskar naštvaně odchází, a potkává Ruth. Přijímá její pozvání. Jenže jejich rozhovor má svědka. Jimenu. Té se ale vůbec nelíbí ta plánovaná schůzka. A to se Oskar prostě musí dozvědět. A co je divné? Že z nich budou švagr a švagrová, až ona se provdá za Franca. Oskar je nějaký nervózní. Posílá Juana někam ven. Měl by se rozveselit. Quintina jde nakupovat. Od milé Hortensie se dozvídá zajímavé informace. Sestra jejích šéfů se zabila kvůli staršímu muži, který byl navíc ženatý. Oskar si vyráží s Ruth na výstavu fotografií. Myslí ale při tom na Libii. Přijde mu, jakoby byl znovu se svou sestřičkou. Ruth něco nutí, aby Oskarovi pomáhala. Jimena si zatím znovu vyráží s Francem, opět v doprovodu Leandra. Franco ztrácí trpělivost. Navíc když se objeví Rosario, na Jimenu zapomíná. Navíc, Rosario ho hledala doma. To už něco znamená. Dochází ke sblížení. Jimena už má plné zuby toho, že Franco opustil uprostřed rande. Oskar vypráví Juanovi o jeho schůzce s Ruth. Ukázala se jako někdo jiný, než si myslel. Není vůbec rozmazlená. Chovala se, jako by ho znala odjakživa. Je to, jako by se Libia vrátila. Osud si z nich dělá legraci. Tohle opravdu nečekali. Quintana Juana navíc pěkně naštve. Svými řečmi o to, jak Hortensie vykládala, že se Libia zabila. Oskar je pěkně naštvaný na Franca, jak se zachoval k Jimeně. Tohle v plánu rozhodně nebylo. Franca ale nějaký plán nezajímá. Rosario ho miluje. A bude sním. Jedině tohle je v tuto chvíli důležité. V pomstě už pokračovat nebude. Je z toho pěkná rvačka. Ráno je na haciendě pěkné překvapení. Armando přijel navštívit svého kamaráda Fernanda. Tentokrát ale Franca uvidí. Je z toho zase další rvačka. Juan s Oskarem budou svého bratra bránit. Ať si Armando uvědomí, že Franco není sám.

22.díl
Gabriela se moc zlobí kvůli té bitce. Jimena se Reyesů zastává. Podle Fernanda měl vážný důvod. Tím důvodem byl Franco. Teda spíš kvůli zpěvačce jménem Rosario Montes. Sara si to pěkně užívá. Snaží se Francovi vkládat slova do úst. V „práci“ u Armanda nepracoval, jak měl. Gabrielu to ale moc nepřesvědčí. Pokud bude ještě nějaký problém, půjdou. Saritu mrzí, že máma tohoto incidentu, aby ty tři vyhodila. Jimena se vůbec nestará o to, že Francovi hrozilo nějaké nebezpečí. Co se týče jí, ať si klidně umře. Ale je tu plán na pomstu. Franco chce schůzky využít, aby mohl být k Jimeně čestný. Aspoň to může udělat. Jimena vybrala opravdu dokonalé místo pro schůzku. Bar, kde zpívá Rosario. A její pomsta je opravdu sladká. Rosario se nelíbí, že Franco se s ní v jednu chvíli miluje a v druhou se objímá s Jimenou (technicky: ona objímá jeho). Oskar vyráží na schůzku s Ruth. Jaké je jeho překvapení, když je party ve stylu Havaje. Ruth na Oskara netrpělivě čeká. Jimena Franca pěkně utře. O Rosario už ví. Ona milovala muže čestného. V tuhle chvíli cítí jen opovržení. Povedlo se jí ale to, že se Rosario na Franca pěkně naštvala. Ruth Oskara uklidňuje. Nezáleží na to, jestli má Oskar peníze nebo ne. Důležité je, co může nabídnout. A Juan toho může nabídnout hodně. Franco je mimo z toho, jak to dopadlo s Jimenou a Rosario. Juan ví, že Oskarův plán byl od začátku naprostý nesmysl. A oni byli tak hloupí, že na jeho nesmyslný plán přistoupili. Fernando přistupuje k poslední zbrani. Citovému vydírání. On je pro většinu z Elizondových jen chudák, co využil příležitost a přiženil se do bohaté rodiny. Gabriela se Saritou se ho snaží uklidnit. Jen don Martín tuší pravdu. Aby to nestačilo, máma se Sarou jdou za Fernanda orodovat i po jídle. Rosario je bez sebe žárlivostí. Ona Franca miluje. Pro jeho krásnou tvářičku? Ne není to jen kvůli vzhledu. Rosario nemá sílu se Franca zřeknout. Ten je zatím terčem Leandrových dětských intrik, aby milou Jimenu rozveselil.

23.díl
Armando tentokrát podává Fernandovi pomocnou ruku. Láska bolí a musí se za ni bojovat. No podle mě se spíš Fernando bojí, že přijde o peníze Elizondových. Armando slíbil, že dá Rosario pokoj. A hodlá svůj slib dodržet. Není snad důkazem to, že Franco už znovu může do jeho baru? Bez Rosario prostě dlouho nevydrží. Armando není ale tak bezčinný, jak tvrdil. Najímá si na Franca „zkušené“ zabijáky. Franco zatím dostává od Oskara další kázání. Jimena je o hodně lepší než Rosario. Když Oskar jimenu tak chválí, proč se jí tedy nepokoušel získat sám? Gabriela má pro Jimenu úkol. Musí dovézt do města důležité dokumenty a peníze a nábytek otci Tiffaniovi. Přijíždí ale druhý nákladní vůz. Toho řídí ale najmutí zabijáci. Franco má v oblibě ničit Oskarovi věci. Tentokrát je to tričko. Za trest si ho musí s Oskarem vyměnit. A tím to všechno začíná. Zabijáci si Oskara spletou s Francem. Hezky milého Oskara zmlátí a naloží do auta. Bohužel slečna Jimena umí být pěkně zvědavá. A doplácí na to. Odváží ji spolu s Oskarem. Juan to nemůže bez Normy vydržet. Normě dá velký problém odolat. A zase mají svědka. Domingu. Gabriela dostává strach. Další auto otec Tiffanio neposlal. A Jimena k tomu autu ale šla. Od té doby o ni nikdo neví. V domě Jimenu nikdo nemůže nalézt. Ale nezmizela sama. Oskar je taky pryč. V domě Elizondových mají všichni za to, e únoscům šlo o peníze, které nesla Jimena. Kdyby jen věděli. Sara by Juana s Francem nejraději viděla hodně daleko. Juan se odmítá pohnout. Jde přece o jeho bratra. Armando je šťastný. Má Franca Reyese jako na talíři. Jimena se hodně bojí. A Oskar ji tedy moc neutěšuje. V době strachu se Elizondovi a Reyesovi spojí a zavolají policii. Oskara s Jimenou musí přece najít.

24.díl
Juan s Francem nejsou hloupí. Po únosu Oscara je hned napadne jméno Armando Navarro. Ten ale umí před policií lhát a zbavit se svého podezření. Juan nemá stání. Nejradši by se vydal hned Oscara hledat. A ať si jde Franco klidně pro útěchu k Rosario. Jenže Franca v tuto chvíli zajímá jedině Oscar. Leandro je v šoku ze zmizení Jimeny. Ale když se dozví i o současném zmizení Oscara, je to pro něho dost zvláštní zmizení. Nejraději by všechno o Jimeně Gabriele vyklopil. Bohužel, ta je zrovna ve stavu naprostého zoufalství. Armando se dnes nedostane k tomu, aby se chudáka „Franca“ zbavil. Je sledován policií. Oscar s Jimenou zatím moc veselé chvilky neprožívají. Norma se o svou mladší sestřičku taky moc bojí. Kéž by Jimena odpočívala v pokoji a klidně spala. Kdyby se Jimeně něco stalo? Eva si je ale jistá, že je Jimena v pořádku. Rosario přijde divné, že se Franco ještě neukázal. Juan pořád nemůže usnout. Franco se taky obává, že milého bratříčka s Jimenou už možná někdo doprovodil na druhý břeh. Armando se očividně dobře vyspal. Konečně přichází den konce Franca Reyese. Bohužel od těch zabijáků přichází nepříjemné překvapení. Oni unesli ještě švagrovou jeho kamaráda Fernanda. Navíc ti blbci se spletli!!! To není Franco, ale Oscar. Oscarovi ta situace moc nesedí. Nejdřív je drží celou noc naživu. Pak se na něho kouknou a zase ho šoupnou do náklaďáku. Armando nechce zabít nevinné. To přece nejde. V domě Elizondových všichni myslí na Jimenu a modlí se za ni. Ale jediná Ruth se bojí i o Oscara. Proč spolu s Jimenou unesli Oscara, který nemá vůbec nic a jeho bratři teprve ne. Fernando si hraje na vzorného manžela. Armando sice Jimenu s Oscarem nezabije, ale nechává je na poušti s jedinou láhví vody. To není moc dobré. Zvláště když ani jeden z nich nemá tušení, jak se z té pouště dostat. Aspoň, že jsou svobodní. Oscar pořád přemýšlí o tom únosu. Jimenu důvod nezajímá, hlavně, že jsou volní. Juan s Francem pořád myslí na bratra. Ale musí pracovat. Lepší než pořád myslet na to, co je s Oscarem. Jediná Ruth je tak hodná, že jim jde říct, že zatím žádné novinky nejsou. Kdyby Reyesovi cokoliv potřebovali, ať se obrátí na ni. Ráda jim pomůže. Radost ze svobody Jimenu dlouho netěší. Nikde nikdo, ani jeden domek. Navíc, proč únosci nevzali tu kupu peněz, co má v batohu? A máme tu první problémek. Ti dva se nějak nemůžou dohodnout, jakým směrem se vydat. Don Martín se taky obává o Jimenu, ale i Oscara. Franco s Juanem nikam nejdou a jen čekají na zprávy. Jak moc musí svého bratra milovat. Ať jim Eva nabídne něco k pití a jídlu. Norma je rychlejší. Jde bratrům občerstvení nabídnout a pomocnou ruku. Taková dojemná scéna. Ti dva spolu mluví nejdéle za celý těch 24.dílů. Přichází noc a domov nikde. Navíc došla i voda. Bude nocování pod širákem. Jimena se ukazuje jako holka do pohody. Má sirky. Noc je krásná, jasná plná hvězd. Přináší vzpomínky. Na dětství a rodiče, kteří zemřeli.

25.díl
Oscar odhaluje před Jimenou svou zranitelnost. Bývaly doby, kdy mě i s bratry dům, co na sebe a dostatek peněz. Kámen úrazu přijde, když Oscar Jimeně zalichotí. Ta mu to chce oplatit a Oscar se poněkud naštve a milou spolunocovnici odežene. Rosario nechce Franca poslouchat. On nezavolal, nestavil se. To ona trpět nebude. Aha, Oscar byl unešený. To se jako omluva přijmout dá. Jimena poznává nástrahy noci. takovou malou tarantulku. Sama u ohně teda nebude. Ale Oscar by mohl ještě nějaké klacky nasbírat. Sara už nemůže být tak silná. Jimena ji moc chybí. Kdyby jen byla Jimena s ní. Otravovala ji svými rozmary a rušila při práci. Je chudáček tak sama. No přece má Oscara. To Saritu opravdu moc neuklidňuje. Oscar svou roli ochránce ale zvládá až moc dobře. Ale bez hádky se to samozřejmě neobejde. Juan nemůže spát. Franco se nechává někde utěšovat Rosario. To se Quintině moc nelíbí. Pro Franca by nemělo být nic důležitějšího než bratři. Juančo by si měl odpočinout, dva dny už nespal. Pro útěchu milého Juana obejme. Bohužel Juana objetí Quintiny moc nebere. Ať jde raději uvařit kafe. Zdá se, že Jimeně v Oscarově objetí chlad a ranní rosa vůbec nevadí. Spí jako mimino. Oscar se jen diví, jak se během spánku do sebe vzájemně zapletli. Bohužel Jimena má talent všechno zkazit a milého Oscara pěkně naštvat. Franco má za to, že za všechno může ta jejich pomsta. Kdyby se nevydali na haciendu Elizondových, tohle by se nikdy nestalo. Kdo ví, co teď je s jejich bratrem. Tomu s Jimenou dochází síly. Bez vody a bez jídla. To už asi dlouho nevydrží. Nic nového ve vyšetřování není. Jen se našlo auto, ve kterém byl Oscar s Jimenou uneseni. Auto bylo ukradeno. Nic v něm ale nenašli. To je tedy práce policie. Všichni musí být trpěliví. Hlavně Juan. Jimeně dochází síly jako první. Už nemůže. Oscar by ji tu měl nechat, je pro něho jen přítěž. Měl by jít sám. Tak to ne, když umřou, tak společně. Na konci té cesty trnité, stojí stan jak hrom. Tedy spíše natáčecí štáb. Gabriela se zavřela v pokoji a nechce nikoho vidět. Dokonce ani Raquel. Don Martín se modlí, aby ti dva ztracenci žili. Ti dva ztracenci zatím užívají pohodlí v natáčecím stanu Bruna Feraňa. Jimena hezky sní o hezké vyvražďovče, kde Oscar usmrtí při souboji jejího snoubence. Po probuzení ji čeká překvapení. Nezachránili je divoši, ale natáčecí štáb, co tu točí reklamu. A splní každé její přání. A co by Jimena chtěla jiného, než vanu? (další společné hobby s Oscarem). Leandro napadá Franca s Juanem. Jsou šťastní, že Jimena zmizela? Určitě v tom mají prsty. Jestli se Jimena do zítřka nevrátí, on všem řekne pravdu. To Francovi zrovna moc nevadí. Protože tím by se prozradil i sám Leandro. Milá Jimena zatím přihání Oscara k šílenství. Bude s ní muset natočit reklamu . Leandro si samozřejmě stěžuje tetičce, jak ho ti hrubiáni „Reyesové“ mlátí. A to se Raquel ale vůbec nelíbí. Benito přistupuje k názorné ukázce na tetičce Raquel. Když má Leandro říct důvod sporu, znervózní. Norma to utne. Žádné malicherné spory tu nemají v tuhle chvíli místo. Oscar přistupuje k natáčení reklamy se značnou nechutí, Jimena právě naopak . Leandro se obává o Jimenino bezpečí. Svými nářky nikoho neuklidňuje. Bruno splnil svůj slib a Oscara s Jimenou odvezl na haciendu. Jimena je veselá, loučí se s Brunem. Naopak Oscar je pěkně zaražený. Všichni jsou nadšení. Jimena je doma. Jen Benitovi vadí, že si Jimena vybrala na příjezd čas oběda. Navíc překazí Oscarovi a Jimeně rozloučení. Oscar je rád, že Jimena je doma, ale co bude dál. Ale on má taky někoho, kdo je rád, že se vrátil. Juan s Francem ho samou láskou skoro udusí. Leandro tomu nasadí korunu. Jimena byla někde na oslavě a oni se o ni báli. Tak to tedy ne. Bylo to hrozné. Ale Jimena nemá sílu o tom mluvit.

26.díl
Ten únos byl divný. Oni nešli po penězích. Šli přímo po něm, po Oscarovi. Jimenu unesli omylem. I Fernando se diví, že Jimeně nevzali peníze. Poznala by Jimena ty muže? Určitě ano. Byli schopní všeho. Franco chce toho incidentu využít. Musí odjet, a to hned. Všechno se stalo kvůli Oscarově rozmaru. Juan i Oscar ale odjet nechtějí. Ruth využívá zmatku kolem Jimeny a jde přivítat Oscara. Je tak ráda, že se mu nic nestalo. Jimena se rozplývá nad Oscarem. Byl s ní celou dobu, staral se o ní, byl na ni hodný. Ne to nebyla jeho povinnost. Proč se o něho vůbec nestarali? Ne, musí mu hned poděkovat. Bohužel, pozdě. Reyesovi už odjeli, i s Ruth (ta se taky nacpe všude). Když nechtějí jít k Ruth domů, vezme je na jídlo. Jimena nechce s nikým mluvit. Je moc unavená. Je to kvůli únosu. Nebo kvůli tomu, že Oscar odjel s Ruth? Oscar si s bratry zatím užívá oběda s Ruth. Je to jako by znovu byli s Libií. Jako by jejich celá rodina byla znovu kompletní. Před spaním se Jimena svěřuje Sáře, jaký byl její pobyt v poušti. Bylo to hrozné, ale zároveň krásné. Hvězdy svítily, bylo skvělé, že se o ni někdo staral a byl na ni hodný. Sarita se poněkud bojí. Stalo se něco mezi Oscarem a Jimenou? Ne vůbec nic. Oscar taky nemůže usnout. Jeho myšlenky patří Jimeně. Že by se začalo něco rodit? Třeba láska? Armando není zrovna odvázaný z toho, že si Franco klidně sedí v jeho baru a poslouchá Rosario. Netuší, že má spojenkyni. Panchita si nemyslí, že by Franco byl mužem pro Rosario. Výjimečně s ní souhlasím. Jimenu čeká ráno nepříjemné překvapení. Ruth je tu znovu a zase u Oscara. Gabriela slibuje Jimeně, že si ji bude víc hlídat a starat se o ní. Potřebuje si promluvit s Oscarem. Jimena si neodpustí jedovaté řeči. Že by žárlivost? Gabriela nechápe, co se stalo. Co bylo důvodem únosu. Ale důvodem, proč si Oscara zavolala, bylo, aby mu poděkovala. Kdyby se Jimeně něco stalo. Kdyby Reyesovi něco potřebovali, tak ať se na ni obrátí. Oscarovi se ale dostává lepší odměna. Dostává pozvání od Jimeny na večeři. A Jimena si na sobě dává pěkně záležet. I když se to mámě nelíbí, Jimena si dneska v noci prostě vyjít musí. Juan je pořád nešťastný kvůli Normě. Jako vždy navštíví věštkyni. Ta mu dává rozhřešení. S tou vdanou paničkou zůstane a budou spolu mít dokonce tři děti. A Juan Reyes bude hodně bohatý. Tak to už má Juan z věštkyně opravdu dobrý den. Leandro souhlasí s mámou Jimeny a dědou, Jimena by měla zůstat doma. Jestli se sejde s Francem, ať si ho nepřeje. Ne, Leandro se nemusí obávat. Jimena teď už ví, že do Franca zamilovaná opravdu nebyla. Ovšem Leandro netuší, že Jimena má zálusk na dalšího Reyese. Jimena se Oscarovi svěří, že k němu cítí něco zvláštního. Ale proč se oni tak zajímají o ni a Saru. Chtějí je využít. oscar to popírá. Opravdu trpěl, když viděl Jimenu s Francem. Pak jako Kristián odchází.

27.díl
Jimena se Leandrovi svěřuje. Teď ji zajímá Oscar. Z toho má Leandro skoro infarkt. Koho si to proboha bude brát. Franco bránil Rosario v baru před nějakým opilcem. Za to si vyslouží pěknou přednášku. Tohle je práce Rosario. Tak tohle Francova hlava nebere. Rosario má zpívat a ne nechat se osahávat. Raquel přijíždí na návštěvu. A znovu s Ruth, jako doplněk slouží Calixto a Leandro. Ta toho využívá a šup za Oscarem s pozvánkou na procházku. A hned to vyslepičí všem na společném obědě. Jimeně se to opravdu líbí, že Oscar si vyjde s jinou. Juan pořád nadbíhá Normě. Moc se mu stýská. Ta zatím Juanovi odolává. Juan dává Oscarovi přednášku. Neměl by s Ruth chodit. Není to správné. Oscar Juana uklidňuje, Ruth je pro něho jako sestra. Ale Jimena? To je něco jiného. Když bude mít o něho zájem, on toho využije. Všichni vyráží uctít památku otce. Jen Norma nechce jít. Má důležité „obchodní jednání“. Saritě se ta schůzka vůbec nezamlouvá. Norma by na ní neměla jezdit sama. Sara má opravdu nos na problémy. A taky, že ano. Norma má rande s Juanem. Juan už ztrácí trpělivost. Jejich vztah už musí vyřešit. Takhle to dál nejde. Oscar je s Ruth na procházce. Celou dobu vypráví Ruth o Jimeně. Ruth začíná vidět pravdu. Taky cítí, že je tu nějaké tajemství. Juan ukazuje Normě, kde žije. Chce, aby ho Norma opravdu poznala. Hlavně ji přivedl proto, aby jejich situaci vyřešil. Norma poněkud nechápe, jak se kluci od pekárny dostali ke stavbám. Juan zase kupí další lež. Jedinou pravdou je, že je chudý a nemá takové vzdělání jako bratři. Vždycky byl pro rodinu. Normě může nabídnout svou lásku a oddanost. Quintina je ale všude. Sarita se už rozhoduje, že mámě řekne pravdu. Ale není toho schopná. Jen upozorňuje, že se Norma hodně změnila. Potřebuje pomoct, potřebuje matku. Ne Norma se musí jen rozhodnout. Co bude. Jestli půjde za Juanem nebo ne. Norma se přiznává. Jediný muž, kterého kdy milovala, je Juan. Proto být s Juanem, i když je chudý, není žádná oběť. Quintina hned Oscarovi za tepla vyklopí, že Juan tu měl návštěvu. Měl tu svoji přítelkyni. A byli moc zamilovaní. Oscarovi dochází, kdo byl ta žena. Normu zase čeká doma výslech. Kde byla celý den? Gabrielu s Fernandem to moc zajímá. Jenže Norma omdlí.

28.díl
Oscar se o svého staršího brášku pěkně stará. Čeká na Juana a dává mu kázání ohledně Normy. Je z toho další rvačka. Juan je úplně mimo, nebo co? Pozvat Normu Elizondo k nim domů? To nebyl dobrý nápad. Juana ale bratrovi řeči nezajímají. Ráno Juana ale nečeká příjemné překvapení. Norma omdlela. Co když to je vážné? Dokonce k ní zavolali doktora. Fernando hraje dobře roli starostlivého manžela. Milý doktor tím nasadí korunu. Norma je těhotná. Tak tohle opravdu nikdo nečekal. Fernando je na pokraji toho, aby Normě ublížil. Pořád se ale ovládá. Dokonce ani nepovolí rozvod. Bude otcem pro Normino dítě. Umí lhát před každým. On s Normou sdílel jedno lože. Sarita radí Normě zapírat a zapírat. To Norma ale nechce. Teď má o důvod víc říct všem pravdu. Nakonec se nechá Saritou přemluvit a zatím bude mlčet. Normino tajemství zase tak tajné není. Domingua to Juanovi pěkně za tepla vyklopí. Gabriela je šťastná. Tohle dítě zachrání manželství Normy. To si zrovna ale Norma nepřeje. Juan je taky rád. Je si jistý, že to dítě je jeho. Oscar to má za pěknou hloupost. To dítě je Fernandovo. Raquel se svou rodinou Gabriele k vnoučkovi přeje. Jaké štěstí. Eva taky radí Normě, aby kvůli nějakým pochybným citům obětovala všechno. Její dítě toho bude hodně potřebovat. A Juan to nemůže poskytnout. Norma by si to měla ještě hodně rozmyslet. Armando si našel novou kamarádku. Jmenuje se Pepita. Možná to je ta zbraň, která donese Rosario zpět do Armandovy náruče. Rosario žárlí, ale nechce to přiznat. Nějak se ale nemůže soustředit. Ani to milování s Francem jí moc nejde. Norma by rozvod stejně chtěla. Nechce ale nikoho trestat. Potřebuje samotu. A kam je lepší odjet, než na Santa Claru? Potřebuje si všechno rozmyslet. Rozhodně nechce společnost Sarity nebo Fernanda. A co takhle Jimena? Tak té se to do krámu moc nehodí. Že by kvůli „Leandrovi“? Nebo je v tom někdo jiný?

29.díl
Juan je nervózní, že Norma odjela. Oscar se ho snaží utěšit. Musí přemýšlet s chladnou hlavou, oba dva. Zdá se, že jediný Franco unikl pasti sester Elizondových. Armando představuje novou zpěvačku. Její Pepita Rondero. Pepita plní dobře roli nasíračky Rosario. Armando to ale nedělá kvůli pomstě. Je to jen obchod. Norma odjíždí. Ale nechce odjet bez vzkazu pro Juana. Vysvětluje mu, proč musí odjet a všechno si v klidu rozmyslet. Aby to nestačilo, Sarita celá baží po tom, aby Reyesovi tu haciendu dostavěli a odjeli, jak to bude možné. Raquel přijde divné, že Fernando nedělá společnost své manželce. To když ona byla „těhotná“, Calixto jí ani na chvilku neopustil. Ruth dostává radu na Juana. Měla by si dát na Oscara pozor. Jenže Ruth nebere Oscara jako přítele, ale jako kamaráda, kterému chce pomoct. Juan nemá co na práci, a tak se dá do uklízení pekárny. Práce je ten nejlepší lék. Quintina se pokouší jako dobrá služebná pomoci a milého šéfa rozveselit. Sarita si s mámou dělá dámskou jízdu. Gabriela je hezká žena, ještě by si měla užívat života ne se starat o celou rodinu. Pro Gabrielu je to normální, jenže Sarita je mladá a měla by se bavit. Juan se poněkud rozpovídá a milému donu Martínovi se svěří, že je zamilovaný. A ten cit je vzájemný. Oscar ho musí poněkud brzdit. Franco zase sděluje milému staříkovi, že je s milou Rosario moc šťastný. Nic jim nestojí v cestě. Jenže milá Rosario je kvůli milé Pepitě jejímu úspěchu u diváků, poněkud skoupá na slovo. Navíc se s milou Pepitou pěkně pohádá. A pak i s Francem, který ji jen brání. Oscar vyráží pryč. Potřebuje Juanovo auto. Tohle bude poslední bitva za jejich věc. Jimena netrpělivě vyhlíží svou návštěvu. Určitě přijede. Fernando útočí na soucit Sarity. Svěřuje se jí, že dítě není jeho.


30.díl
Fernando říká, že dítě Normy není jeho. Sarita to ví. Bylo by lepší, kdyby odjel, než se Norma vrátí. To podle Sarity není moc dobrý nápad. Sarita by mohla říct, kdo je ten tajný milenec Normy. Sarita svou sestru nezradí. Jimena pro Normu moc pochopení nemá. Norma čeká Fernandovo dítě, měla by s ním zůstat. Norma nemůže Jimeně lhát. Existuje tu někdo jiný. A ona toho muže miluje. Jimena je na rozdíl od Sarity na straně Normy. Ruth čeká na Oscara. Kde jen může být? Oscar nikdy nebyl nedochvilný. Jenže milý Oscar je na cestě na Santa Claru. Cestu nachází. Představuje se jako Indian Savage. Jimena okamžitě ví, o koho jde. Ale vymluví se na návštěvu Leandra. Navíc potřebuje být s Oscarem sama. A před domem to prostě nejde. Buš je lepší řešení. To se zase nezamlouvá Oscarovi. Navíc Jimena není až tak naivní. Oscarovi úplně nevěří. Slova použil i Franco a nemyslel to vážně. Milá Jimena Oscarovi uniká v buši. Norma se bez Jimeny nudí. Rozptýlením má být televize. Jenže myšlenkám na Juana se utéct nedá. Oscar hledá Jimenu po všech čertech a nemůže ji najít. Je z toho mírně řečeno nervózní. Nakonec najde Jimenu u řeky. Té je hrozné teplo a potřebuje se zchladit. Proč ne, když nebude oblečená? Samozřejmě se to těm dvěma poněkud vymyká z rukou. Tedy spíš hodně. Eva se bojí o Ruth. Má takové divné tušení. Gabriela její obavy chápe, ale Raquel si nedá poradit. A o Ruth se stará perfektně. Co asi dělá Norma? Určitě přichází ve společnosti Jimeny na jiné myšlenky. Jenže milá Jimena si užívá poněkud jiné společnosti. A to Oscarovsky mužské. Milá Norma v klídku spinká u televize. Přestřelka jí ale vyruší. A do toho ta hezká reklama. Normě dochází, kdopak je ten milý Jimenin host. Milou Jimenu čeká hezká facička. Norma nechce slyšet žádné Jimenino vysvětlení. Nechce mluvit o tom, co viděla u vodopádů. Ona sem přišla hledat klid. Díky Jimeně ho nemá. Vřelé díky. Franco doprovází Rosario na party. Ta se moc dobře baví. Žárlivost ale brání Francovi, aby se bavil. Tohle už není stejný muž, do kterého se Rosario zamilovala. Franco by se měl začít chovat jako muž a realizovat se. Milý Oscar se realizoval až až. Juan pro změnu upravuje pekárnu. Oscar je se sebou tak spokojený, že se se svým dobrodružstvím Juanovi svěří. Už nemá cenu, aby Norma zůstávala na Santa Claře. Je čas se vrátit domů. Matce nic neprozradí. Jimena přísahám že se mezi ní a Oscarem na poušti nic nestalo. Až nyní. Ono ale není těžké, zamilovat se do Oscara. S jeho charakterem. A jestli jí Oscar miluje? Sice to říká, ale dá se mu věřit. Leandro je jen kamarád. Je to zvláštní. Jsou sestry, ale vůbec se neznají. Jo a chvála za tu reklamu. Je dobrá. Dovádění u vodopádů má své následky. Nachlazení. A to jak u Jimeny, tak i Oscara. Milý Franco má navíc úžasný talent zraňovat svého mladšího bratříčka. Milý Oscar se vykoupe pěkně v bahně. Norma se rozhodla. Otcem jejího dítěte bude Fernando. I když ho nemiluje a nechce s ním být. Teď se musí rozhodnout Fernando. Jenže on má taky podmínky. Když si bude hrát na vzorného manžela, chce mít svou manželku ve své posteli. A chce mít co nejdříve dostavěný svůj dům.


31.díl
Norma sděluje své rozhodnutí Juanovi. Její povinnost a odpovědnost vůči rodině je na prvním místě. Juan má prostě smůlu. Jenže ten se s tím nikdy nesmíří. Jaký bude asi jeho život bez Normy? Jak Juan umí hezky dlouho mluvit, když mu opravdu o něco jde. Norma má pro něho další zprávu. Jimena má něco s Oscarem. A vypadá to vážně. Už jen proto, Norma nechce být další dcerou, která svou matku zklame. Na Oscara už žádná slova neplatí. Pěsti to vyřeší lépe. To musí být Oscar tak sobecký a myslet jen na sebe? Vždyť Jimena pro něho nic neznamená. Quintina se snaží Juana uklidnit. Přece nebude zlý na svého bratra. Ne Juan, už nemá dva bratry. Oscar je jen mizera, který se zajímá jen o své ambice. Kvůli Oscarovi přišel o jedinou ženu, kterou kdy miloval. Saritě je Normy líto. Ale skandál byl zažehnán. Co víc si přát. Normu čeká výslech ohledně zdraví Jimeny. Norma dobře odolává. Zdá se, že plně spokojená je jen Gabriela. Rosario snáší moc špatně Pepitu a její zpěv. Cítí, že konkurence je velká. Navíc, když kolem ní Armando tak skáče. Pepita nevynechá jedinou příležitost, jak milou Rosario i s Francem popíchnout. Milá Rosario neváhá a Franca použije jako nárazník na svou špatnou náladu. Doma Franca o moc větší štěstí nečeká. Bráchové se poprali. Juan je v depresi, všechno skončilo. Franco se už nechce na haciendu Elizondových vrátit nechce. Musí se snažit, aby se o Rosario mohl postarat. Jimeně už je očividně lépe. Nebo chce spíš vidět Oscara? Jenže na ni čekají povinnosti. Musí se domluvit podrobnosti kvůli svatbě. Už schází jen pár dní. Martínovi se nelíbí, že svatba bude u Raquel v domě. Ruth se snaží být nápomocná a vyslouží si jen Jimeniny uštěpačné a žárlivé poznámky. Leandro plánuje pokračovat až do konce a Jimenu si vzít. Jimeně na náladě moc nepřidá, že vidí Oscara v živém rozhovoru s Oscarem. Tak to teda ne. Další Reyes ji podvádět nebude. Leandro se snaží Jimeně rozmluvit další špatné rozhodnutí. To je Jimena nepoučitelná, bohužel, asi ano. Hlavně, když ji Oscar zajímá daleko víc než Franco, a je do něho zamilovaná. Jenže tohle nechce Oscarovi do očí znovu opakovat. Pěkně ho rozzlobí tím, že na jejich schůzce mají garde v podobě Leandra. Jimena ale nechce dopadnout jako s Francem. Všichni jsou na Rosario v baru ohromně „milí“. Pepita je pořád pichlavá jako bodlák. Pepita si půjčuje věci Rosario bez dovolení. Panchita je na straně Pepity a s klidnou tváří jí řekne, že Pepita a Armando jsou údajně milenci. Oscar se snaží Jimeně vysvětlit jeho vztah k Ruth. Ruth je jen kamarádka, nic víc. Jimena to už ale poslouchat nehodlá. Oscar ji využívat nebude. Radši si vezme několikrát Leandra, než aby se stala trofejí ve sbírce. Je schopná na Oscara zapomenout stejným způsobem jako na Franca. Ne není to jiné. Cítí k Oscarovi to samé, co k Francovi. Oscar není rozhodně tak nad věcí, jak tvrdí. Že by mu na Jimeně přece jen záleželo? Norma čeká na Jimenu. Prosí ji, aby se pořádně zamyslela. Má se vdát z povinnosti? Pak bude žít v pekle. Stejně jako ona. Jimena má ale čas všechno odvolat. Oscar je z Jimeny pěkně mimo. Jimena toho moc nenaspí. Při zkoušce šatů potkává znovu Ruth. Zkouší vyzvídat. Svůj zájem schovává za starost o Raquel. Ruth ji nezklame. S Oscarem jsou jen kamarádi, nic víc. Oscar je opravdu poslušný pejsek. Jimena řekne a on se rozběhne do pouště, hledat ji.

32.díl
Jimena se plánuje Oscarovi omluvit. Oscar jí omluvu moc neusnadňuje. Sice Jimenu miluje, ale dělit se o ní teda nebude. Buď on nebo Leandro nebo on. svým nátlakem dosahuje svého. Ale jak se odvolá ta svatba, svědci a všichni pozvaní. Gabriela Fernanda utěšuje. Teď bude všechno jiné. Začnou žít jako manželé. Norma o to moc nestojí. Radši by začala pracovat. Ale až bude dům dostavěný, „zedníci“ budou pryč, tak začne žít s Fernandem jako správná manželka. Juana moc zajímá, co dělal Oscar místo své práce. Franco se přidává. Mají na haciendě jen pracovat a ne se flákat. Jimena se už připravuje a balí věci. Norma se nemusí bát, už brzy uvidí, pro koho se Jimena rozhodla. Jenže má hezké noční můry. Ona je ženichem, Leandro nevěstou a don Calixto oddávajícím. Oscar se vymlouvá na nevolnost. Nemůže jít na stavbu, nezvládne to. Vždycky naivní Franco mu to vcelku baští, Juan ale tuší pravdu. Jimena zase musí poslouchat řeči o svatbě. Jediný don Martín se nezajímá o samotnou svatbu, ale o snoubence. Pokud ti se nemilují, celá svatba je jen divadlo a život pak peklo. Fernandito se moc těší na konzumaci sňatku s Normou. Ten dům musí být dostavěný co nejdřív. A kde se fláká Oscar? Takhle by to nešlo. Juan nemá daleko od toho, aby milého Fernanda zmlátil. Je přesvědčený, že milý manžílek tuší pravdu. Franco ho uklidňuje. Tohle prostě není možné. „Nemocný“ Oscar zatím zařizuje všechno potřebné pro svatbu. Juan má té situace u Elizondových plné zuby. Norma zůstane s manželem. Je čas posunout se dál. Zítra se Gabriela Elizondo dozví, kdo jsou a proč přijeli na haciendu. Oscarovy plány jsou druhořadé. Fernando je velmi rozčílený. Tihle bratři se jen flákají, místo aby pracovali. Prý to zítra dokončí. To by chtěl don Martín jak. Pokud nejsou schopní ten dům dostavit, musí se zavolat architektovi a vyřešit ten problémek. Sarita při tom chudáka Evu pěkně setře. Eva nemá pravomoce, aby s architektem mluvila. Oscara nezajímá, co chce Juan. On má svoje plány, ale odhalí je, až přijde čas. Juan vzpomíná na Normu a popíjí, aby zahnal smutek. Zase potkává věštkyni. Ta ho ujišťuje, že se všechno v dobré obrátí. On s Normou bude. Leandro se na svatbu těší. Dokonce dá Jimeně zahrát serenádu. Ta z toho moc nadšená není. Takhle to rozhodně neplánovala. Gabriela jde raději utěšovat Fernanda. Až bude dům dostavěný, všechno se v dobré obrátí. Ukazuje se, jak „dobří“ jsou Reyesovi zedníci. Celá stavba končí v troskách.

33.díl
Gabriela měla obrovské štěstí, že se jí nic nestalo. Leandro by je nejraději udal. Sarita nejspíš taky. Gabriela s Leandrem nakonec souhlasí. Eva zapírá, jak to jde. Číslo ne Reyesovi nezná. Fernando už jde volat polici. Do Martín mu v tom zabrání. Fernando bere zboření domu za znamení, že jeho manželství lepší nebude. Zatímco se nad Rezedovými stahují mračna, Oscar vyráží za dobrodružstvím. Tedy spíš za svatbou s Jimenou. Jako pomocníky a svědky si zvolil Manuela a Miguela, syny Hortensie. Doma už je po Oscarovi sháňka. Juan nakonec slibuje Francovi, že neprozradí, kdo byl jejich dcera. Leandro si přivstal, aby nepřišel o to divadlo s Reysovými. Jimena není z nových svědků příliš nadšená. Jsou to pěkní neotesanci. Jenže, nějaké ty svědky potřebují. Ještě tu je ta včerejší příhoda. Celá stavba se zřítila, téměř na hlavu Gabriely Elizondo. Po Jimeně se začíná shánět Sarita. Zjišťuje, že Jimena si své věci vyprat nenechala. Leandro nevynechá jedinou příležitost, aby milé Reyesovi napadal. Musí na ně zavolat policii. Chudáček Leandro netuší, že mu Jimena vzala roha. Kam jen utekla. Je třeba najít nějaké stopy. A milý Sherlock Sarita je nachází. Kostel svatého Fidela. Přijíždí Reyesovi. Oscar s nimi není. Leandrovi svítá. Juana s Francem čeká nepříjemné překvapení. Jejich vrcholné stavitelské dílko je v troskách. Milí zaměstnaci jim navíc nedovolí odjet. Navíc se do nich pustí Sarita, teda spíš do Franca. Juan s France uznávají svou chybu, ale za všechno odpovědní nejsou. Leandro přijíždí jako rytíř na růžovém koni, aby zachránil Jimenu od nedovolené svatby. Jimena ale zachraňovat nechce. Oscara miluje a provdá se za něho. Leandro není ta nejlepší volba. Ač v oblečená v civilu, Jimena si bere Oscara. Leandro je ale rychlý. Hned dává avízo Sáře. Sarita s Fernandem a Gabrielou vyráží „zachránit“ Jimenu. Juan s Francem čekají, jak to s Oscarem dopadne. Eva má velké výčitky svědomí. Kéž by Reyese nikdy nepustila do domu Elizondových Norma chce, aby Juan s Francem odjeli. Vezme si to na zodpovědnost. Juan se ještě pokouší ukecat Normu svým vyznáním lásky

34.díl
Jimena s Oscarem vychází z kostela. Už jsou manželé. A začínají první problémy. Jimena nechce jert autobusem. To asi opravdu nepojede, protože přijíždí zachraňovací četa Elizondových. Bohužel s křížkem po funuse. Saru s Gabrielou to poněkud rozčílí. Ten sňatek musí být anulován. Výhružkami nakonec docílí toho, že Oscar s Jimenou pojedou na haciendu. Juan je pěkně zklamaný. Oscar se zachoval přesně, jak čekal. Nikdy nechtěl pracovat, jen se snažil získat bohatství na majetnějších ženách. Teď se mu to konečně povedlo. Eva bude platit za Reyesovi. Oscar chce promluvit, a do konce se mu to i podaří. Ten by měl dostat Oscara za projev. Jenže Juan to zkazí. Kaje se. Jsou to jen mizerové. Benito dokáže způsobit potíže všude. Jeho umění chovat se nevhodně nemá obdoby. Milý Calixto se díky němu udusí. Jimena se brání. Má to největší právo rozhodnout se sama za sebe. Taky by toho na Leandra mohla hodně prozradit. Vychází najevo, že Norma to o Oscarovi a Jimeně věděla. A dokonce popíše i všechny detaily. Tenhle sňatek prostě zrušit nepůjde. Don Martín radši bude akceptovat Oscara nebo zženštilého Leandra. Oscar si vzal Jimenu, ne její rodinu. Sara by je nejraději nechala všechny zavřít. To Gabriela neudělá. Leandro je zoufalý. Raquel zajímá, co se stalo. Gabriela jí to určitě řekne. Ta tedy určitě ne. Je na tom ještě hůř než on. protože Jimena Leandra podvedla a provdala se za Oscara. No vlastně v celém domě Elizondových je smutno. Gabriela je zavřená v pokoji. Sarita jí dělá společnost. Fernando si hraje na hlavu rodiny. Jimena si neuvědomuje, že si možná právě zničila život. Ale je to její chyba. Jimena odmítá dovolit, aby si vzala někoho, koho nemiluje jako Norma. Don Martín svou vnučku obdivuje. Vzala svůj život do svých rukou. Sarita naopak Jimenou poněkud pohrdá. Nikdy si nemyslela, že by ji vlastní sestra tak oklamala. Ne nikdy Jimenu nepochopí, proč si vybrala právě jednoho z Reyesů (nikdy holka neříkej nikdy). Juan není schopný spát s Oscarem v jedné místnosti. Radši bude spát v pekárně. Oscar si nedá ani chvilku pokoj. Prostě neumí poznat, kdy má mlčet. Naopak Juan s Francem by mu měli děkovat. Brzy budou mít zase majetek. Vyslouží si tím pěkných pár ran do žaludku. Normu inspiroval čin Jimeny. Neměla by přece být s mužem, kterého miluje a který je navíc i otcem jejího dítěte? Ne to by rozhodně neměla. Reyesové jsou jen delikventi a jsou moc nebezpeční. Rosario je čím dál méně nadšená Pepitou. Pepita má stejný úspěch jako ona. A navíc se hřeje i na výslunní Armandovy přízně. Svou špatnou náladu si vyleje na Francovi. Gabriela hledá viníka. Kdo může za to, že se tu Reyesové objevili? No přece Eva. Ta může vždycky za všechno. Juan nechce Oscara doma. Ať si jde se svou ženuškou do toho velkého domu a postará se o ní sám.

35.díl
Raquel to chce řešit. Jimena se určitě vdala kvůli tomu, co se stalo v poušti. To se dá ještě napravit. Leandro ale ví, že tohle jeho tetička nenapraví. Ruth se moc nelíbilo, jak Gabriela zacházela s Evou. Eva udělala, co považovala za správné. Gabriela na ní neměla být tak tvrdá. Ruth je šťastná, že si Jimena Oscara vzala. Určitě objevila v Oscarovi, to co viděla ona. Ruth se Oscara zastává, ale pro Leandra, Raquel a Gabrielu je to mizera. Hlavně tedy pro Saritu. Oscar si přijíždí pro Jimenu. Gabriela mu nabízí peníze. Oscar je nepřijímá. Sice dělá ramena, ale Jimeny se odmítá někdy vzdát. Jimena by chtěla jít hned za Oscarem. Norma ji uklidňuje. Teď musí hlavně čekat. Sarita se obává, že Oscar se chce jen dostat do jeho domu a oklamat je. Jenže Gabriela tohle nedovolí. Oscar tady s Jimenou žít nebude. Jimena to dlouho bez luxusu nevydrží. Když jsou tedy manželé, ať se starají sami o sebe. Tak tímhle rozhodnutím Oscar moc nadšený není. Získal sice manželku. Ale ta nic neumí a ani peníze mu nepřinese. Vypadá to, že i Rosario se dostává do potíží. Franco by se měl o ní postarat. Ruth je ráda, že se Jimena rozhodla pro Oscara. Je to její svobodné rozhodnutí. Navíc, Oscar se může na Ruth kdykoliv spolehnout. Totéž platí o Normě. Jimena se na ní může kdykoliv obrátit. Sarita se odmítá se sestrou rozloučit. Oscar se snaží Jimeně domluvit. Nechce ji vytrhávat z toho luxusu. Nemají ani kde žít. Protože v jeho domě jsou bratři. Pro Jimenu je ale důležitá láska. Pokud ji Oscar miluje, není o čem mluvit. Nic víc nepotřebuje. Juan dává Oscarovi přednášku. Jimena je jeho žena. Musí se o ni postarat. To Oscar moc dobře ví. Je to jakoby si sem Juan vzal Normu. Ne to není to samé. Juan Normu miluje. Kdežto Oscar…Ale Juan je dobrý bratr. Novomanžele na ulici nevyhodí.

36.díl
Gabriela se trápí nad odjezdem dcery. Ale nepovolí. Jimena není v novém prostředí taky moc spokojená. Ale dokáže to skrývat. Navíc, milá Quintina se pěkně prořekne. Novomanželé budou v pokoji po sestře. Rosario má vážné problémy s bytným. Franco chce zasáhnout, ale to se Rosario moc nelíbí. Ona si své problémy vyřeší sama. Juan se z milé sestřičky pěkně vylže. Byla z nich nejstarší. Teď je pěkně ve spokojenosti vdaná a žije mimo město. Je tu ale menší zádrhel. Co na to řekne Franco? Nic moc hezkého. Navíc, bratři ho upozorňují, že by se neměl v domě moc ukazovat kvůli dobru Jimeny. Rosario z toho není nadšená. Musí si najít menší byt, protože na ten nynější nemá peníze. Franco slibuje, že si najde práci a o Rosario se postará. Pak přijde Pepita, pěkně Rosario pocuchá nervy a máme tu další bitku. Norma se snaží být dobrou manželkou. Fernando se může kdykoliv vrátit do jejího pokoje. To jí ale nebrání v tom, aby na Juana nemyslela. Fernando ji vyprovokuje k tomu, aby mu svoje city přiznala. Jméno milovaného ale neprozradí. Jimena není vůbec spokojená se svým novým pokojem. Quintina svými řečmi Jimeně na klidu moc nepřidává. Spánek nějak nepřichází. Jimena si chce nalít vodu, ale skleničku rozbije. Oscar je ale pravý džentleman, vezme manželku do náruče, aby se neporanila a odnese do postele. Oscar ale nechce poslouchat Jimenino stěžování. Pokud si není schopná zvyknout na chudobu, nemá tu co dělat. Samozřejmě by jí chtěl mít u sebe, ale jestli chce jít, bránit jí nebude. Leandro to poněkud nezvládl a pěkně se zkrášlil. Alkohol je dobrý kamarád. Ale za volantem? Ještě, že je tu vždy dobrá Ruth. Nezapomene však Leandrovi, že Jimenu obdivuje, že měla sílu jít za svým srdcem. A vypadá to, že Jimena bude i šťastná. U Hortensie sbírají drby. Hlavně Filemón. Jenže Franco nic neví. Doma už nežije. Teď zrovna shání práci. Gabriela taky nemá stání. Co asi dělá její dcerunka? Tak moc by ji chtěla vyhledat. Sarita zastává názor, že čím víc bude Jimena trpět, tím dříve se vrátí domů. Jimena zase tolik netrpí. Ba naopak. Milého Oscara si bere pěkně do parády.


37. DÍL
Oscar dostává od Juana další přednášku. Jak si proboha představuje svůj život. A jak se postará o Jimenu? Ne Oscar se nenarodil pro domácí krb. Má o moc větší ambice než Juan a ten blbec Franco. On všem ještě ukáže, že umí vydělat peníze. A to za každou cenu. Rosario se rozhodla využít nabídky a odjet na měsíc na turné. Francovi se to moc nezamlouvá. Nechce se od Rosario ani na chvilku odloučit. Oscar si neví rady, jak najít práci. Ještě, že je tu Ruth. Ta se se svým kamarádem ráda sejde ještě dnešní noc. Co takhle upozornit ještě ženušku? A Jimenita nezklame. Je hodně zvědavá a náhodou objeví náramek, který dostala Libia od Bernarda. Juan by raději, aby si Jimena ten náramek nechala. Ta odmítá. co když se pro něj jejich sestra vrátí? (naivka). Juan se o Jimenu bojí. Není Oscar jen rozmarem jako Franco. Ne to určitě ne. Jimena Oscara moc miluje a úplně mu věří. Jimeně se začíná celkem pečení líbit a dokonce jí to i jde. S Quintinu si rozumí čím dál tím víc. Dokonce to vypadá dobře. Oscar si shání práci. I když, nemusel by používat Jimenin parfém. Když Oscar zjistí, kde a pro koho by měl pracovat, tak moc nadšený není. On a v domě módy a navíc pod Leandrem? No Leandro z toho taky není zrovna na větví. On má zaměstnat člověka, který mu sebral snoubenku? Jenže prosby Ruth a Oscarova vizáž ho přesvědčí. Gabriela pořádá sešlost. Její „kamarádky“ samozřejmě přijdou taky. Ale hlavně proto, aby sbíraly drby. Proč se nepovedla stavba domu pro Normu a Fernanda? Norma si přivádí kamarádku, se kterou by chtěla pracovat. Na oslavě se také objevuje Eduwina. Měla by zájem koupit koně. Saritě se moc nelíbí, že se Norma chce vyhnout svým povinnostem v domě a začít pracovat pro svou kamarádku. Marně, tentokrát je na Normině straně don Martín i Gabriela. Rosario by na turné jela ráda. Ale Franco je pro ni jako manžel. Chtěla by ho mít jako svou společnost. Armandovi se překvapivě to turné taky nelíbí. Jestli Rosario pojede, znamená to, že si vezme do postele i toho, kdo jí turné nabízí. Santiana odmítá vzít Franca s sebou. A máme tu první problémy v ráji. Rosario potřebuje peníze. To tříměsíční turné je zachrání z bídy. A Franco řekne ve vzteku jednu velkou pravdu. Rosario ho nemiluje. I když, to se mu potvrdí až déle. Rosario to obrací proti Francovi. Je moc sobecký. A svými výčitkami samozřejmě dosáhne svého. Oscar je na sebe pyšný, že našel práci s pomocí Ruth. To se Jimeně nelíbí. A už vůbec ne to, že Oscar bude pracovat s Leandrem. Svou zlost si vybíjí na těstu.


39. DÍL
Oscar je moc vděčný, že mu Ruth tak pomáhá. Ale nechce jí dělat větší problémy s matkou. Ruth si ale nedá diktovat, co by měla dělat. Co se týče Jimeny, Oscar se její reakce co se týče schůzek neobává. Ona mu věří. Juan si myslí, že Norma souhlasí s matkou. Proto s ní také přijela. Ne, kdyby to bylo na Normě, nepřijede. Juan prosí o další šanci. Jimena se odmítá s matkou vrátit. Leandra si chtěla vzít jen kvůli svobodě. Tu teď má. A díky němu i lásku. Ne, ať si Gabriela říká, co chce. Ona se nevrátí. A Oscarovi věří. Juan moc dobře nechápe, jak Norma vzdala jejich lásku, zvláště když vidí, jak bojuje Jimena s Oscarem. Jako by pro Normu nic neznamenal. Ale má aspoň právo vědět, jestli je to dítě jeho. Norma nechce nic říct, ale líbat od Juana se nechá. A co víc, vychází mu vstříc. Bohužel zase mají svědka. Tentokrát samotnou Gabrielu. Jimenu moc mrzí, že maminku zklamala. Navíc Gabriela byla zlá i na Juana. To je slušný člověk. Takové zacházení si nezaslouží. Quintina zase neudrží pusu na zámek. Přizná, že Norma je „přítelkyní“ Juana. Juanovi se ale moc nechce podat vysvětlení Jimeně. Jimena ale umí být pěkně umanutá. Juan se přiznává ke své lásce. Gabriela podrobuje Normu výslechu. Norma souhlasí, ale klade si podmínku, že máma zůstane v klidu. Jimena není jediná, kdo se zapletl s dělníky. Ona byla milenkou Juana. On ji nevyužil ani k ničemu nenutil, bylo to její svobodné rozhodnutí. Ano, chce opustit Fernanda, nic pro ní neznamená. Jediné, co jí zastavilo, byly problémy s Jimenou. Nechtěla matku ještě víc zarmoutit. Do té super rozmluvy přichází Fernando. A přiznává, že on s Normou nikdy nebyli spolu jako manželé. Samozřejmě ze sebe udělá podvedeného chudáčka. Juan se chce rozjet za Normou. On jediný je zodpovědný za problémy Normy. Nesmí ji v tom nechat samotnou. Jimena se ho snaží zadržet, ale marně. Eduwina přichází do Leandrova obchodu. Naráží na Oskara. Samozřejmě si vzpomene, kdo Oscar je. Asi si ale hlavně vzpomene, čí je to bratr. Gabriela se probírá. Lékaře rozhodně nechce volat. Saritě odmítá prozradit, co se stalo. Jen musí mluvit s Fernandem. Sarita ale ví, koho se zeptat, aby zjistila pravdu. Máma ví všechno. Fernando se vydal vyřídit si to s Juanem. Sara přikazuje Normě, ať nikam nejezdí. Ona už zařídí, aby Fernando nevyvedl žádnou hloupost. Eduwina hodně nakupuje u Leandra. Hlavně se ale zajímá o Franca. Oscar z něho udělá chudáčka, který chodí se špatnou ženou a má špatnou práci. Franco se v práci ale moc nenudí. Jen se bojí navštívit vlastní rodinu kvůli Jimeně. Don Martín moc nechce uvěřit tomu, že by Norma měla milence a s ním čekala to dítě. Norma je na pokraji zhroucení. Jimena jí na náladě moc nepřidá. Juan se vydal na haciendu. Jenže Fernando zase míří k Reyesům. A někde na cestě se zákonitě musí potkat. Juan to chce jako chlap řešit pěstmi. Proboha, musí si pořád svlékat tu košili? Pistole je ale lepší řešení. Sarita přijíždí ale včas. Přece takový „slušný“ muž jako Fernando neskončí ve vězení kvůli tomu mizerovi.

40. DÍL
Oscar přijíždí po práci. Čeká ho spousta novinek. Gabriela byla u nich doma dokonce jí nabídla, aby se s Oscarem přestěhovali na haciendu. To se Oscarovi moc nezamlouvá, ale skrývá to za starost o Jimenu. Jimenu trápí, že Norma s Juanem přišli o svou lásku, protože oni dva se vzali. Oscar chce vyrazit bratrovi na pomoc. Jenže Juan přijíždí. Už je po všem. Fernando taky doráží na haciendu. Všechny uklidňuje, k vraždě nedošlo. Jen si musí promluvit s Normou. Gabriela se ptá, co udělala špatně. Jen chtěla být dobrou matkou. A výsledek? Od Jimeny se to dalo čekat. Ale od Normy? I don Martín je hodně zklamaný chováním své vnučky. Fernando konečně souhlasí s rozvodem. Norma cítí jen úlevu, že všichni znají pravdu. Gabriela klidně Normu pustí. Ať si jde za tou sběří. Fernanda ale neztratí. Ten musí zůstat. K rozmluvě s Normou byl určen don Martín. Ani on nesouhlasí s tím, co Norma udělala. Měla si zvolit jiný způsob, jak se vzepřít v manželství. Ano, Norma má právo se zamilovat. Ale takhle ublížit matce? Norma to neměla v plánu. Ale vzdát se Juanovy lásky? To nejde. Fernando si hraje na hrdinu a chce odejít, když už nebude manželem Normy. Vyslouží si tím Gabrieliny prosby, ať neodchází. Vždyť ona ho má ráda jako syna. Rysovi taky nemají moc velkou chuť k jídlu. Jimena má starost o Normu, Oscar o Juana. Naštěstí je čeká dobrá zpráva. Norma definitivně opouští Fernanda a stěhuje se ke své kamarádce. Milce má pro Normu velké pochopení. ona sama je svobodnou matkou. Gabriela je na dně. Přišla o dvě dcery kvůli těm mizerům. Sarita mámu ujišťuje, že bude vždy s ní. Gabriela jí sice věří, ale už žádné přísahy nechce slyšet. Když si představí, že Norma je zrovna s Juanem. Tentokrát má pravdu. Taky by spolu ti dva mohli i mluvit a ne se jen líbat. Jimena je dobrá kuplířka. Norma musí být s Juanem aspoň chvilku sama. Norma touží žít s Juanem. Ale teď to není správné. Nejdříve se musí rozvést a pak se za Juana vdát. A jí je u Milce zatím dobře. Vždyť může Juana vidět kdykoliv bude chtít. A hlavně. Už jsou spolu, to je v této chvíli nejdůležitější. Eduwina nelení a jde milého Franca navštívit. Franco moc sdílný ale není. S milou Eduwinou nechce mít nic společného, ať si Oscar říká, co chce. Eduwina si ale nemyslí, že tohle je práce pro Franca. Ona má velký majetek a mohla by mu pomoci najít práci. Ale nic není zadarmo. Jimena je ráda, že Norma pracuje u Milce. Nic jí tam nechybí. Juan je ale trochu smutný, že Norma není s ním. Takhle není úplně klidný. Zajímavé je, že jediný Oscar při rozhovoru nepracuje.

41. DÍL
Armando se snaží svého kamaráda uklidnit. Je dobře, že se Fernando rozvede. To by měl zůstat s ženou, která ho podvedla a čeká dítě s jiným? Měl by být rád, že milá tchýně ho chce na haciendě. A přece ona má peníze. Gabriela se cítí tak sama. Přítomnost dona Martína, Evy a Sarity jako moc uklidňující nebere. Sara nechápe, jak Norma mohla vyměnit Fernanda za takového.. Franco se cítí moc sám. Rosario se zatím neozvala. A on má dost času přemýšlet, hlavně o tom, co mu řekl Oscar. Rozhodne se sejít s Eduwinou a vyslechnout si její nabídku. Syn Milce Denis je poněkud zvědavý. Zajímají ho fotky Normy. A moc rád by, aby Norma zůstala u nich napořád. Jimena zve Normu na večer. Ať přijde aspoň kvůli Juanovi. Eduwina bere Franca do drahé restaurace. Ten se tam moc dobře necítí. Připadá si jako šupák. Navíc Eduwina ho nechce jako zaměstnance. Ale jako společníka. Franco je sice chudák, ale není na prodej. Na haciendě jsou další problémy. Milý Olegario se pěkně pustil do rvačky s jedním zaměstnancem - Rosendem. Problémy se ale neřeší pěstmi. Olegario se ale rval za rodinnou čest, protože Rosendo rozhlašoval drby. No a tím si milý Rosendo podepsal ortel. Hezky šupky ven z haciendy. Quintina se dala pěkně do úpravy večeře. Všude jsou svíčky a květiny. Tohle nebude romantika, ale peklo. Proč se s nimi jen Quintina nemůže poradit? Tohle nejsou filmy. Jenže Quintina má další drby. Franco dal výpověď u dona Filemóna. Eduwina si Franca našla. Moc se zajímá o Rosario. Ale spíš by chtěla Franca. Ten se pod nátlakem podvoluje a jede s Eduwinou. Večeře probíhá podle představ. Všichni jsou moc šťastní. Normě se u Reyesů moc líbí. Jen kdyby nebyly ty spory s rodinou. Ale dnes se nebude myslet na nepříjemné věci. Je čas slavit. Eduwina bere Franca k sobě domů. Franco je celkem mimo. Jak může někdo žít v takovém přepychu? Jen ten majordomus Malcolm je poněkud divný. Eduwina ho posílá pryč. Eduwina ukazuje Francovi celý dům a skončí s prohlídkou v ložnici. Franco ale ložnicovou práci zrovna dělat nechce. Raquel nechápe, jak Gabriela mohla Normě dovolit opustit Fernanda. Gabriela ale nechce dcerám nařizovat, co by měly cítit. A Raquel tu není proto, aby Gabrielu soudila. Tohle není její dům. Jako přítelkyně by měla Gabriele pomoci. Ještě, že don Martín uvádí věci na pravou míru. Norma si vybrala Juana Recese a Jimena si radši vzala Oscara, než toho motýlka Leandra. Raquel chce, aby Leandro Oscara vyhodil. Její „milé“ kamarádky se k ní přidávají. Ruth vystupuje na obranu Leandra a Oscara. Ruth je pěkně usadí. Měly by jít domů. Co když jejich dcerunky vyvádí to samé co Jimena s Normou? A ona si taky nedá poroučet, do koho se zamilovat. Oscar si dělá trochu starosti, že ho v práci některé ženské napadají kvůli jeho vztahu s Jimenou. Ještě, že má podporu Leandra a Ruth. Jimeně pomoc Ruth pořád ještě nejde moc pod nos.

42. DÍL
Eduwina nedá Francovi pokoj. Franco potřebuje práci. A ona na něj nemůže přestat myslet. Je tak sama a potřebuje někoho, komu by mohla věřit. Tak si prostě Franca najme jako společníka na společenské akce. Franco bude pro Eduwinu pracovat, ale žádné poznámky ohledně jeho vzhledu a už vůbec ne nějaké doteky. Armando vidí v Recesech hrozbu. Ty chtějí něco víc, něco plánují. Fernando mu při těch obviněních pěkně notuje. A Pepita taky. Franco pořád přemýšlí, proč mu Rosario ani nezavolá. Při zvonku doufá, že by to mohla být ona. Jenže to je Malcolm s novým oblečením od Eduwiny. Jimena je z malého Denise nadšená. Milce je přesvědčená, že až se vnouče narodí, tak Gabriela změkne. Tím si Jimena s Normou nejsou tak jisté. Protože když zvládla donutit Normu k svatbě a Jimenu k zasnoubení, tak jí mimčo asi jen tak neobměkčí. Ruth je očividně dobrá duše. Všem by chtěla pomoct. Dokonce i Gabriele. Gabriela by neměla své dcery odsuzovat. Ty zatím mají asi vlčí mlhu. Franco s nějakou starší ženou. A dokonce byl i hezky oblečený. Juanovi se to vůbec nelíbí. Gabriela se stará o to, jak asi Jimena slaví své narozeniny. To je poprvé, co je neslaví s nimi. Jimena si to ale pěkně užívá. S Oscarem, Juanem a Normou si vyšli na diskotéku. Zajímavý poznatek. Na to, že Juan údajně neumí tancovat, to pěkně rozjel. Rosario je někde v nedohlednu. Franco dělá čile milé Eduwině sekretáře a snaží se odolávat jejím pokusům o svádění. Norma pomáhá Milce v ordinaci. Jimena čile peče. Oscar na přehlídce naráží na Franca. Hned se ho vydá vyslýchat a varuje ho. Eduwina je poněkud problematická, když se jí někdo líbí. Gabriela se chce vydat na Santa Claru. Všichni jí to rozmlouvají. Santa Clara je moc opuštěná. Měla by jet do Evropy. Sarita by jí mohla dělat společnost. Sara ale odjet nemůže. Co hacienda? Ona Olegariovi moc nevěří. navíc, Fernando má za to, že Jimena s Normou brzy změní názor, protože Reyesovi je jen blbnou. Franco se schází s Eduwinou. To už o něčem svědčí. Eduwina musí jet na služební cestu. A Franco musí jet s ní. Tak na dva až tři týdny. Musí to Franco někomu oznámit? Ne, nemusí. Tak na co čekat? Naštěstí se Rosario vrátila dřív. Turné nebylo takové, jaké čekala. Jenže, jak jí Franco vysvětlí tu novou práci?

43. DÍL
Rosario jde prosit Armanda o práci. Ten tuší pravdu. Milý dobrodinec chtěl Rosario do postele. Armando dělá drahoty, ale nakonec Rosario pomoc neodmítne. A pokud byl Santiana moc nepříjemný, on mu dá lekci. Rosario je přece jen jeho chráněnka. Pepita si neodpustí své štiplavé poznámky. Franco se to snaží u Eduwiny vyžehlit. Ta pouští nejdřív jed na Rosario. Když to nevyjde, tak přistoupí k vydírání. To bylo naposledy, co jí Franco vypekl. Ať už se to neopakuje. Rosario je moc ráda, jak se k ní Franco chová. Dokonce má i spoustu nových šatů. Co to je jen za práci? Není to něco špatného. Nakonec Panchita sděluje Rosario, že Armando ji stále miluje. Juanovi se vůbec nelíbí, že Franco dělá společnost té staré babě. Jenže Oscar je spokojený. A díky tomu si vyslouží další přednášku. On Jimenu nemiluje. Tak to zase ne. Jimenu má rád a každým dnem víc a víc. Ale láska není všechno. A Gabriela roztaje, až se jí narodí vnouče. Jenže chudák Oscar netuší, že jeho rozhovor s bráchou má svědka. Jimenu. A hned to musí vyklopit Normě. Oni je nemilují upřímně, zajímají je peníze. Norma připouští, že Oscar takový může být. Ale Juan ne. Norma mu věří. On ji miluje upřímně. Oscar poznává, že s Jimenou není všechno v pořádku. A vyvrací, že by ho zajímaly peníze. Všechno to dělá pro ni. Chce, aby žila tak, jako předtím. Moc ji miluje. Druhý den dokonce odmítá Ruth schůzku. Chce být s Jimenou, poslední dobou je nervózní a on jí nechce ještě víc znervóznět. A Leandro Ruth varuje. Oscar je ženatý. Ať si vybere jako společníka někoho jiného. Juan to bez Normy očividně nemůže vydržet. Jde jí navštívit do práce. ach jo, ta zvědavost. A dokonce i nakupoval pro miminko. Jimena se poněkud nudí a upravuje pokoj. Vynáší krabici plnou harampádí nahoru na půdu. Jenže zvědavost jí nedá. A nachází víc, než čekala. Ztracenou „starší“ sestru. A vzpomíná si. Libii Reyes už viděla. Milce se Juan zamlouvá. Po fyzické stránce je moc přitažlivý. Ale pro Normu je důležité, jak moc je citlivý. Dokonce jí koupil i věci pro miminko. Jenže volá Jimena. Je na tom ještě hůř než předtím. Objevila něco neuvěřitelného. Jenže ji přeruší Oskarův návrat. Ten se bojí, že se Jimena bojí kvůli Ruth. Ne není to jen kvůli Ruth. Jimena nic neví o Oscarově minulosti. Co se stalo s jejich sestrou? Franco má zase nepříjemnou rozmluvu s Eduwinou o Rosario. To není dívka pro něho. Taková vulgární tanečnice neuspokojí jeho ambice. Norma by si raději s Oscarem a Juanem promluvila. Jenže Jimena si myslí, že už není o čem. Protože oni celou dobu lžou. A to přímo jim do očí. Co se s Libií ale stalo? Dnes se nebude nic řešit. Budou předstírat, že se nic nestalo. Musí se zeptat jejich sousedů. Snad budou něco vědět.

44. DÍL
Franco má pro Rosario překvapení. Náhrdelník. Rosario zajímá, kde na to vzal peníze. A Pancha si samozřejmě neodpustí menší popíchnutí. Rosario náhrdelník nechce, dokud Franco neřekne, odkud je. Nakonec náhrdelník přijme se slovy, že Franco by měl peníze dávat do něčeho jiného. Normě nedají fotky bratrů s Libií spát. Moc se bojí, co se stane. Juan se zatím stará, jestli je Jimena šťastná. Pokud by ji něco vadilo, ať neváhá a řekne Juanovi. Jimena jde ochotně za Quintina nakoupit. Nebo jde nakoupit spíš proto, aby sebrala drby o Libii. Franco jde zase do práce. Rosario se na to moc nadšeně netváří. Navíc Panchita řekne Francovi, že Rosario slaví narozeniny. Manolo s bratrem hned Jimenu odchytí a vyptávají se, jak se má. Jimena jim klidně odpovídá na otázky. Jejich tetička Hortensia Jimeně hezky všechno vyklopí- Chudáček Libia se zabila kvůli starci, co umřel. Jmenoval se Elizondo. A Reyesovi hledali způsob, jak se pomstít. A milé Jimeně dochází, v čem měla ta pomsta spočívat. Franco prosí Eduwinu, aby mohl odejít dřív kvůli narozeninám Rosario. Té se do splnění této prosbičky moc nechce. Raději by měla Franca u sebe. Jenže Franco čeká v ten den další nepříjemné překvapení. Setkání se Saritou a Gabrielou. Franco to poněkud nezvládá. Stejně tak Gabriela se Saritou. Rosario marně čeká na Franca. Jediný, kdo jí donese květiny, je Armando. Franco se zatím otravuje na oslavě s Eduwinou. Eduwina mu vyčítá, že chce odejít. To je Francovi srdečně jedno. Dává výpověď a pěšky se vydává za Rosario. Tu zatím čeká Armandovi obtěžování. Oscar je celý nesvůj, jak se Jimena poslední dobou chová. A proč odešla k Normě a jemu nic neřekla? Měl by jí zavolat. Juan ho ale zastavuje. Ženské potřebují čas, aby si popovídaly o ženských věcech. To má teda pravdu. Norma s Jimenou probírají dost důležité věci. Jimena se už nechce vrátit k Oscarovi. Zatímco si Franco hezky šlape po svých, milá Eduwina neváhá a jde navštívit Rosario. A udělá ji hezkou scénu. Armando pěkně Rosario zpracuje. Franco je milencem té staré ženské.

45. DÍL
Norma Jimenu prosí, ať se uklidní a dá si pozor na to, co bude říkat. Vprostřed přesvědčování přiběhne Oscar s Juanem. Oscar se o Jimenu moc bál. Juan zve Normu na schůzku. Norma s váháním nakonec souhlasí. Je to vhodný čas, aby si všichni popovídali. Oscar nějak nemůže spát. Moc se bojí o Jimenu. Je nějaká chladná, ani s ním večer nemluvila. V práci u Leandra je spokojený. Třeba vydělá dost peněz, aby mhlí žít na lepším místě. A sakra, mají v domě krysy. Franca čeká nepříjemné překvapení. Rosario mu balí věci. Celý čas jí lhal. Je milencem Eduwiny. To Franco popírá. To není pravda. Jenže Rosario podle sebe soudí Franca. A nevěří mu. Franco připouští porážku. Rosario ho nemiluje. Ne, oba se mýlili. Rosario v tom, že by takový zajíček byl pro ni. Armando neváhá a využije situace. Přichází Rosario utěšit jako rytíř na bílém koni. Franco zatím čelí nářkům Eduwiny. Ta ho nechce za žádnou cenu ztratit. Eduwina má ale tentokrát smolíčka pacholíčka. Zatímco Franco odolal, Rosario se Armandovi do náruče vrhla. Jimena zase poslouchá za dveřmi. A slyší větu. Eliminovat je. A Reyesovi se přitom ještě smějí. Bohužel Jimenita netuší, že se Oscar s Juanem baví o krysách. Tak vznikají velké omyly. Franco se vrací domů za Rosario. Bohužel Rosario v posteli není sama. Je tam Armando Navarro. Rosario moc dlouho odchod Franca nemrzí. Zatímco Franco brečí nad ztrátou Rosario, Sara si stěžuje koni a Evě, jaký je Franco mizera. Jimena dochází z útržků rozhovorů a slov Hortensie k naprosto mylnému závěru. Oscar s Juanem ji chtějí zabít. A komu to hned říct. Než Normě? Rosario se zajímá o Franca. Panchita jí to ale rozmlouvá. On jí lhal. A je to jen kluk, kterých ona může mít stovky. Armando si zatím gratuluje k triumfu. Konečně vyhrál. Jimena balí. Bohužel ji přitom nachytá Quintina. Jimena se vymlouvá, že nenašla nic jiného, v čem by staré věci odnesla. Bohužel ji nenachytá jen Quintina. Oscar si něco zapomněl do práce. Oscara zajímá, proč je Jimena nešťastná. Proč mu neřekne, co jí chybí? Asi to, že ji a Normu chce spolu s Juanem zabít. Jimena asi zešílela. A opravdu, Jimena se chová jako šílená. Nechce slyšet jediné vysvětlení. I když snad poprvé Oscar mluví upřímně. Jimenu miluje. Jimena ale neposlouchá a Juana praští. Myslí si, že ho zabila.

46. DÍL
Jimena pořád vede svoji teorii, že ji Oscar chtěl zabít. Ona se jen bránila. Praštila ho. A Quintina řekla, že nedýchá. Normě se nedaří Jimenu uklidnit. Quintina si také myslí, že Oscar zemřel. Franco se ale vrátil v pravý čas domů. Oscar ještě dýchá. Musí se zavolat sanitka. Oscar se probírá. Kdyby mohl, šel by hned hledat Jimenu. Juan tuší, že se všechno jen zkomplikuje. Jimena s Normou určitě poběží a řeknou ostatním celou pravdu. Franco musí zůstat raději doma. Quintina je kvůli Oscarovi moc nešťastná. Franco vyzvídá, co mohlo Jimenu přimět k takovému útoku. Leandro se rozčiluje, kde je Oscar s papíry. Volá k němu domů a čeká ho nepříjemné překvapení. Oscar měl vážnou „nehodu.“ Je v nemocnici a je na tom špatně. Oscar je v sanitce hodně neklidný. Jimena se nesmí vrátit na haciendu. Jinak ji ztratí. Jimena se zatím poněkud sebrala. Hned by jela znovu za Oscarem. Musí převzít odpovědnost. To se zase nelíbí Normě. Měly by jet za mámou. Juan se vrací z nemocnice. Naštěstí nemá Oscar nic zlomeného. Ale je to vážné, musí odpočívat. Juan jen nechápe, jak Jimena mohla zjistit pravdu. Podle Franca je to logické. Žádné tajemství nevydrží věčně. A zvlášť, když je Jimena v domě. Franco radí Juanovi, ať se nevzdává. Jenže Juan ví, že Norma mu teď už asi neuvěří. Doňa Gabriela má svaté právo je potrestat. Aspoň, že se Franco vrátil domů. S Eduwinou nic neměl. Oscar má zase super noční můru. Je pověšený na stromě a holky Elizondovy ho vyslýchají. A pak ho tam nechá i vlastní sestra. Oscar se probírá a znovu vidí Libii. Je ale ve skutečnosti Ruth. Milce doráží na haciendu. Moc se bojí o Jimenu a Normu. Zřejmě jim hrozí nebezpečí. Norma s Jimenou zatím míří na Santa Claru. Není to Norma s Jimenou, kdo řeknou celou pravdu o Reyesech. Je to Milce. Reyesovi se chtěli pomstít na Normě a Jimeně, protože jejich sestra, milenka Bernarda, spáchala sebevraždu. Eva cítí, že je čas, aby řekla pravdu. Přiznává svou část viny. Ona to věděla celou dobu. Pomohla Reyesům, protože ona chtěla mít svou vlastní pomstu. To Gabriela jí donutila vzdát se vlastní dcery, to Gabriela se tak hrozně chovala k vlastním dcerám i k donu Martínovi. A zasloužila si lekci. Sarita ví, že nesmí zavolat policii, když neví, co se ve skutečnosti stalo. Nejlepší bude, když se k Reyesům vydají sami a zjistí, co se stalo. Norma konečně našla cestu na Santa Claru. Hned volá Milce. A dovídá se, že Oscar je v pořádku.

47. DÍL
 Mafie Elizondových – Sara, Gabriela a Fernando se vydávají k Reyesům. Juan zatím nemá chvilku klidu. Kde jen Norma je? Nejlepší by bylo vydat se ihned na haciendu a zjistit něco víc. Jenže milá Gabriela ho předběhla. Dojela si pro svoje dcery. Jenže moc velké štěstí nemá. Dcerky už tu nejsou. Don Martín si chce promluvit s Evou. Té se moc nechce, ale nakonec rozhovor povolí. Ale moc se stydí. Don Martín je zklamaný. Nečekal zprávu, že ani Eva není nevinná jako čistý papír. Ale kdyby nebylo Gabriely, Eva by nikdy neudělala to rozhodnutí, aby se své dcerky vzdala. Don Martín má Evu moc rád, ale Evě neodpustí to, co udělala. I když je Martín postižený, jeho mozek funguje moc dobře a dokáže si spočítat, kde je Evina dcera. Gabriela zjišťuje, že její dcery tu nejsou. Juan nechá pátrající komando hledat všude. Francovi a Quintina se to vůbec nelíbí. Franco s Juanem se snaží Gabrielu a spol. přesvědčit, že nemají sebemenší tušení, kde Jimena s Normou jsou. Právě je Juan chtěl hledat na haciendě. Gabriela vytahuje svou další zbraň. Ví, že Libia patřila mezi Reyesovi. Jenže Juan je na osočování své mladé sestřičce dost háklivý. To Libia spáchala sebevraždu, když ji Gabriela ponížila a vyhodila těhotnou z domu. Juan nepopírá, že přišli pro pomstu. Jenže se to zvrhlo. A on se zamiloval. Fernando to chce vyřešit zbraní. Nakonec si dá říct a spolu se Sarou a Gabrielou odjíždí. Juan se bojí, kde jen Norma může být? Gabriela se zase děsí toho, jaké nebezpečí hrozilo jejím chudinkám dcerunkám. A kde jsou teď? Můžou být klidně i mrtvé. Fernando by nejraději volal policii. Gabriela souhlasí. Zavolají policii na Reyesovi, ale i na Evu. Doma je čeká aspoň jedna dobrá zpráva. Norma s Jimenou se vracejí domů. Odmítají poslat Reyese do vězení. Důležité je, že jsou v pořádku. S Oscarem a Juanem si to vyřídí samy. Ostatně se to týká jen jich. Dokonce Norma plánuje, že na haciendě s Jimenou nezůstanou. Půjdou k Milce. Jenže jejich rodina zná už všechno. A to ne díky Milce, ale díky Evě. Normě se vůbec nelíbí, že Gabriela byla u Reyesů domů. Za všechno je ostatně zodpovědná chudinka zemřelá Libia. Nakonec Gabriela souhlasí, že je neudá, ale Norma s Jimenou zůstanou doma. Juan je zoufalý. Jde za Milce, jestli nemá nějaké zprávy. Jenže ta je nemá. Norma naštěstí volá. Je doma. Jsou s Jimenou moc deprimované a tohle je nejlepší řešení. Juan je rád, že je Norma v bezpečí. Zároveň si ale uvědomuje, že Normu ztratil. Sarita by milé Reyese nejraději ohlásila. Nikdo z rodiny to nechce udělat. Měla by to tedy udělat ona a Fernando. Ti „vražedníci“ by neměli být na svobodě. Jimena má potíže s tím spát ve vlastní posteli. Moc ji chybí Oscarova blízkost. Jenže on ji určitě nemiluje. Norma je na tom sice stejně, ale musejí být obě silné. Všichni doufají, že Norma s Jimenou se uklidnily natolik, aby byly schopné je ohlásit. Gabriela přišla na „geniální“ řešení. Jimena se rozvede a Norma zůstane s Fernandem, který bude ideálním otcem pro Normino dítě. Nebo aspoň rozhodně lepším než ten kriminálník. Ale to se Gabriela přepočítala. Jimena se rozvést nehodlá. A Norma na rozvodu s Fernandem trvá. Radši obě odejdou. Sarita apeluje na jejich svědomí. Všichni se o Jimenu a Normu moc bojí a trápí se. Jimena s Normou by měly zůstat. Ruth se rozplývá nad Oscarem a jeho přirozeným talentem k focení. Leandrovi přijde, že by se Ruth měla mít na pozoru. Oscar už ženu má. Na druhou stranu je divné, že Jimena ještě za svým manželem ještě nebyla. Oscarovi je čím dál líp- ale první, co ho zajímá, je, kde je Jimena s Normou. Potřebuje mluvit se svou manželkou. Evu čeká další kárání od Jimeny a Normy. Ale ona nevěří, že by je chtěl Oscar s Juanem zabít. Kolikrát ji ujišťovali, že Jimenu s Normou opravdu milují, že pomsta už pro ně nemá značení. Jimena připouští, že zamilovat se do Reyesů, byla jejich vlastní chyba. Ale to, že Eva Reyesovi vpustila do domu, to už její vina je. Musí odejít z domu navždy. Oscar už by nejraději vstal z postele a vydal se hledat Jimenu. Nakonec se rozhodl pro pravdu. Ruth určitě změní názor, až pozná celou pravdu. Ale tak moc rád by věděl, kde je Jimena. Ruth slibuje pomoc. Její plánovaná výstava je skvělou příležitostí, jak se dostat na haciendu. Ruth čeká bonus. Norma s Jimenou na haciendě jsou.

48. DÍL
Raquel čeká překvapení. Gabriela se jí rozhodla zavolat. Má pro ní nějakou vážnou zprávu. Ale nejde to řešit po telefonu. Raquel nechápe, jak Eva mohla klesnout tak nízko. Moc se obě mýlili, když si myslely, že Eva je dobrou ženou. Ale není Eva schopná říct všechno Ruth? Oscar je pěkně mimo. Stalo se to nejhorší, co se stát mohlo. Jeho manželka je znovu u maminky. To věci moc komplikuje. Ruth přesto nabízí Oscarovi pomoc. Ten ji odmítá. Nechce Ruth způsobit další problémy. Raquel Evu varuje. Ať se neopovažuje říkat něco Ruth. Eva slibuje, že odejde. Ale chce se ještě rozloučit s Ruth. To nepřipadá v úvahu. Ruth se nemá co bavit s kriminálnicí. I když je don Martín na Evu naštvaný, Raquel z pokoje odvádí. Zajímá ho, proč zrovna Raquel musí znát celou pravdu. Jistě, když Ruth je dcera Evy. Ne, on s tím, co jeho dcera provedla, nesouhlasí. Ale je to čestný muž a tajemství cizích neprozradí. Norma pořád myslí na Juana. Jak jí jen byl schopný tak oklamat? Sarita se snaží Jimenu přesvědčit, že je mladá a na Oscara rychle zapomene. Je snad Jimena masochistka, že stále miluje muže, který jí chtěl prakticky zabít? Jenže Jimenu nepřinutí žádná síla, aby se rozvedla, natož aby poslala Reyese do vězení. Sarita přiznává, že se chce Reyesů zbavit, protože své sestry moc miluje a chce je ochránit. Jenže Jimena ví, že se bude muset s Normou Juanovi a Oscarovi postavit tváří v tvář. Armando je spokojený. Rosario už má. Teď chybí jen svatba. A líbánky. A samozřejmě postarat se o kariéru Rosario. Armando chce Fernanda jako svědka na svatbě. Jenže Fernando má taky nějaké novinky. Jimena s Normou se vrátily, protože je chtěli Reyesové oddělat. Raquel porušuje slib, který dala Gabriele. Všechno prozradí Ruth, Leandrovi a Benitovi. Ruth nějak nevěří tomu, že by Reyesové byli schopní vraždy. Leandro musí toho zločince ihned vyhodit. Ruth ani moc nevěří, že Eva byla schopná se k té pomstě přidat. Podle Raquel je Eva jen delikventka jako Reyesovi. A Ruth se k haciendě ani nepřiblíží. Franco pomáhá Quintině v pekárně. Je mu divné, že se Quintina chová jako šílená a někoho loví se smetákem. Sakra, jsou tu krysy. Jak se zdá, Franco krysy nějak nemiluje. Juan by se měl také věnovat práci. Jenže jsou tu důležitější věci, které se musí řešit. A chudák Eva si to asi odnese nejvíc. Sice dostává od Gabriely doporučení, ale hned musí opustit haciendu. Měla by být vděčná, že za to nepůjde do vězení. Jediný, kdo opravdu smutní nad Eviným odjezdem, je don Martín. Eva by nejraději odjela co nejdál, nemá kam jít. Prosí Olegaria, aby ji nechal na ulici a odjel pryč. Nechce ho už dále obtěžovat. Ale Olegario je rozhodnutý Evě pomoci. Fernando už nemá co dělat v tomto domě. Když ho tu Norma nechce. Jeho kamarád Armando mu určitě pomůže. Ruth i pracovnice Leandra se Oscara zastávají. Raquel umí přehánět. Oscar je dobrý zaměstnanec. Ale proč Jimena není s Oscarem? Určitě je zodpovědná za tu Oscarovu nehodu a vydala se k mamince, aby ji ochránila. Ruth je rozhodnutá zjistit pravdu. Oscara ale nenachází. Oscar je konečně doma. Všichni se k němu chovají naprosto vzorně. Oscar ale nemá o žádné ohledy zájem. Co nejdříve se s Juanem musejí rozjet na haciendu Elizondových. Gabriela vyslýchá Olegaria, kde je Eva. Ten s klidem zapírá. Vůbec netuší, kde Eva je. Ta se dostala do služby k Eduwině. Ta je úplně mimo. Její sluha Malcolm ji odvezl z města. Eduvina by ale raději byla ve městě. Proč asi? Juan s Oscarem nezahálejí a vydávají se na haciendu Elizondových. Protože je Olegario nechce vpustit, vznikne pěkná bitka. Sarita by nejraději, aby sestry nezjistily, kdo přijel. Jenže Norma s Jimenou ví, že přišel čas čelit Oscarovi a Juanovi. Franco je jako mušketýr, přijel si to odskákat spolu s bratry. Norma s Jimenou se diví, jak se odvážili přijet. Jak se jen mohli chtít pomstít. Franco Normě a Jimeně radí, ať na pomstu zapomenou. Teď už o pomstu nejde. Oscar připouští, že ze začátku mu šlo o peníze. Ale Jimenu miluje a jestli mu dá šanci, tak to dokáže. Juan se rozplývá, jak láska k Normě přišla náhle. Jenže marně. Jimena přece slyšela, že je chtějí otrávit. Tak to špatně pochopila. Ten jed byl na krysy. Jak jen si mohly myslet, že by Juan chtěl zabít Normu i s dítětem? I když je nechtěli otrávit, přijeli na haciendu jako nepřátelé. A to nejde odpustit. Ať je nechají na pokoji, jinak budou nucené nechat Gabrielu, aby je ohlásila na policii. Juan s Oscarem nakonec poslechnou a odcházejí. A po nich zůstávají potoky slz. A pokud jim Jimena s Normou neuvěřily, tak je opravdu nemilovaly.

 49. DÍL
Armando s Pepitou přesvědčují Fernanda, že bylo třeba ty kriminálníky zavřít. Ale Fernando už nic nezmůže. Navíc je z něho téměř bezdomovec. Armando jako správný kamarádíček nechá Fernanda bydlet u sebe. Vždyť stejně s Rosario brzy odjede. Fernando bude s Pepitou spravovat bar. Fernando se nejdříve brání, ale nakonec nabídku přijímá. Armando nabízí Fernandovi, že ho Reyesů zbaví. Fernando to po přemýšlení odmítá. Rosario opravdu skládá slib věrnosti Armandovi a bere si ho za muže. Oscar se s Juanem užírají. Juan Oscarovi připomíná, že lásku k Jimeně si Oscar připustil teprve před pár dny. A kdepak je Franco? Ten si jel taky rozedrat srdce a sleduje svatbu Rosario. A zatímco se Reyesové užírají, milý Rubinski s parťákem se vydali k nim domů a všechno tam ničí. Juan s Oscarem přichází domů. Hortensia jim oznamuje, že měli návštěvu. A asi ne milou. Chudáka Quintina vyděsili k smrti. Ona nebyla schopná nic dělat a jejich domov ochránit. Fernando opouští haciendu. Neobejde se to bez slziček Gabriely a Sarity. Gabriela Fernandovi zdůrazňuje. Tohle je jeho domov. Až bude po obchodě, může se kdykoliv vrátit. Norma se cítí trochu zodpovědná, že Fernando odjel. Přece jen se ukázal jako hodný člověk. Jen aby jí matka z jeho odchodu moc nevinila. Jimena neví, jestli dokáže bez Oscara žít. Byla s ním tak moc šťastná. Podle Normy musí být silné, dostanou se z toho. Tomu Jimena moc nevěří. Quintina je přesvědčená, že ti chlapi je přijeli zabít. Kdo je jen mohl poslat? Holky Elizondovy určitě ne. Stejně tak don Martín nebo Gabriela. Ale Fernando? To je jiná kapitola. Je to přece velký kamarád Armanda. Franco Juana uklidňuje. Armando je moc zaměstnaný svou svatbou s Rosario. Gabriela volá Raquel, aby jí potěšila. Eva už zmizela neznámo kam. Eva zatím slouží u Eduviny. Vyslouží si jen urážky „vážené“ paní. Eduvina by Evu nejraději vyhodila. Nakonec se jí rozhodne na naléhání svého správce Gerarda nechat. Juan s bratry uklízí ten nepořádek. Jen kdyby přijeli o chvilku dříve a dali těm zabijákům za vyučenou. Franco má moc důležitou návštěvu. Malcolm pro něho přijel. Eduvině je hodně zle. Francovi se moc nechce, ale svědomí mu nedá a musí jet. Eva si užívá pravé peklo. Milý pan Malcolm ji poslal vytírat podlahu ve stájích. A přitom to je práce pro chlapy. Franco zatím doráží na haciendu. Doma je po něm sháňka. Jenže Franco odjel s nějakým pánem v hezkém autě. Eduvina svádí svůj stav na Franco. On ale svoji vinu odmítá. Eduvina by měla vyhledat lékaře. Eduvina vyhrožuje Francovi sebevraždou. Franco bude s Eduwinou pracovat, pokud pomůže jeho bratrům. Ale Eduwina mu nabízí jinou práci. Sňatek s ní. Franco podlehne zmatení mysli a se svatbou souhlasí. Milce nechá Normu u sebe v práci. Snaží se Normu povzbudit. Norma Juanovi uvěřila, že je nechtěli zabít. Milce ale Normě radí, ať se k Juanovi nevrací. Už mu nemůže věřit. Juan s Oscarem zatím řeší vážnější problémy. Podle nich to je úplné šílenství oženit se s Eduvinou. Ale Eduvina jim pomůže s pekárnou. Juan nechce přijmout ani jediný cent od té stařeny. Franco bratry prosí, ať se nepletou de jeho věcí. Oscar pořád věří tomu, že to chce Franco udělat kvůli Rosario. Ale zítra se uklidní a rozmyslí si to. Malcolm se snaží to šílenství Eduvině rozmluvit. Jde jen po jejích penězích. To Eduvině nevadí. Chce jen Franca. Nic jiného ji nezajímá.


50. DÍL
Juan se diví, že Oscar není šťastný, že se Franco prodá. Jenže Oscar s tím naprosto nesouhlasí. Kdyby to byla mladá dívka, tak by to akceptoval. Ruth konečně Oscara sehnala. On nechal práci, protože cítil, že to není správné zůstat tam. Ruth ale nehodlá své přátelství s Ruth ukončit. Přiznává se Ruth, že se do Jimeny opravdu zamiloval. Jenže jí ztratil. Ruth se zajímá o Libii. A pochopí, proč na ni Reyesovi tak reagovali. A slibuje, že se na ní můžou kdykoliv obrátit. Oscar vypráví Juanovi o setkání s Ruth. Do práce k Leandrovi se vrátí jen, když to bude nezbytně nutné. Chce dělat společnost bratrovi. Teď když si Franco vymyslel další super věc. Malcolm je pěkně naštvaný na tuto novou situaci. Pěkně to s Carmelou rozebírá. Svou zlost si vyleje ne Evě. Ta se mu ostatně ani trochu nezamlouvá. Eduvina vesele plánuje svou budoucnost s Francem. Po svatbě pojedou do Španělska. Pro svoje dostaveníčko s Francem si vybrala zrovna restauraci, kde je i Raquel s místními drbnami. A milý Benito jim to skoro všechno vyslepičí. Franco je na Eduwinu mírně řečeno odměřený. Eduvina neváhá a zařizuje svatbu. Chce se vdávat co nejdříve. Ale její hovory ruší Malcolm a Gerardo. Malcolm leze Gepardovi do zelí a rozdává příkazy, na které nemá právo. Eduvina se ale Malcolm zastává. Gerardo dává výpověď. Eduvině to je ale jedno. Jediné, na čem záleží, je její svatba. Juan se snaží naposledy promluvit Francovi do duše. Svatba Rosario a všechno ostatní bylo dost zlé. Ale to není důvod dělat nějaké šílenosti. Nebo se obětovat. Komu na tom ale záleží? Franco už nebude žádnou jinou než Rosario milovat (cha, cha, cha). Gabriele se nelíbí, že Norma chce pracovat u Milce. To není moc bezpečné. Juan se jí může pokusit vyhledat. Pokud se chce něčím zaměstnat, měla by pomoct Saritě. Norma si ale nedá říct. Chce mít aspoň malé zdání samostatnosti a svobody. Dát do provozu pekárnu se zdá úkolem zcela nemožným. Nic nefunguje. Měli by zavolat odborníky a nechat to spravit. Jenže to nejde. Je konec. Juan doufá, že se ti zabijáci vrátí. Tak rád by si to s nimi vyřídil. Aby to nestačilo, Malcolm si přijel pro Franca. Že by civilní sňatek nebo předmanželská smlouva? To jsem bohužel nepochytila. Oscar Franca upozorňuje. Tohle není dobré. Copak se Franco úplně zbláznil? Jestli se to dozví Juan, bude pořádná bouřka. Muž potřebuje ženu, která ho bude stimulovat? Co bude stimulovat Eduvina? Asi tak možná pocit na zvracení. Peníze ho nezahřejí. A dokonce se Oscar ukáže jako chlap. Peníze od Eduviny nepřijme ani on a ani Juan. Don Martín si při večeři nenechá ujít jedinou příležitost, aby milého Fernanda nepopíchl. Fernando připouští, že nová práce se mu zamlouvá. A příteli jako Armando se neodmítá. Gabriele se bary zajídají. Jenže krásné ženy budí u dona Martína zvědavost. V půlce večeře přichází více než zajímavá pozvánka na svatbu. Eduvina si bere Franca. Pro Saritu další jedinečná příležitost, jak se do Reyesů strefovat. Vidí v tom další nebezpečí. Norma ale chůvu nepotřebuje. Benito a Leandro mají nové drby. Jenže Raquel už pozvání dostala. Pro Raquel to ale žádné překvapení není. Tohle se dalo od Reyesů se dalo čekat. Fernandovi je divná návštěva lidí, co spolupracují s Armandem. Vůbec se mu to nelíbí. A ještě je k tomu to oznámení o svatbě. Franco je opravdu ten nejhorší. Oženit se zrovna, když se vdala Rosario.